נצרת עילית: אם הותקפה מינית לעיני ילדיה

האם כבר אי אפשר ללכת ברחוב באמצע היום? תושבת נצרת עילית, כבת 30, שהלכה ברחוב עם שני ילדיה הקטנים הותקפה מינית לעיניהם. האשה סיפרה למשטרה כי ניסתה להדוף את הצעיר שתקף אותה, והוא הכה אותה בפניה וברח. לאחר חיפושים נעצר קטין כבן 16 מאחד הכפרים הסמוכים, והמשטרה חושדת כי הוא קשור למקרי תקיפה מינית נוספים

תקיפה מינית באמצע הרחוב (חדשות 2)

תושבת נצרת עילית, בת 30, התלוננה היום במשטרה כי בעת שהלכה ברחוב אגמון בעיר  התנפל עליה צעיר וביצע בה מעשה מגונה - זאת לעיני שני ילדיה הקטנים שהלכו עמה.

המתלוננת סיפרה למשטרה כי ניסתה להדוף את הצעיר שתקף אותה, ובתגובה הוא הכה אותה בפניה וברח. למרבה המזל היא לא נזקקה לטיפול רפואי. פקד גיל שטרן ממשטרת נצרת עילית סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "החשוד ניסה לתקוף אותה מינית, לנשק אותה ולגעת בה, אך היא הצליחה להתנער ולהבריח אותו".

בעקבות האירוע הוזעקו לאיזור כוחות משטרה גדולים שפתחו בסריקות אחר אחר החשוד. במהלך החיפושים נעצר חשוד, קטיו בן 16, תושב כפר ערבי סמוך.

הצעיר החשוד בתקיפה הובל לתחנת המשטרה ונחקר בשעה זו. במשטרה בודקים קשר אפשרי של החשוד למקרים נוספים של תקיפות מיניות אחרות, שבוצעו לאחרונה באותו אזור. המשטרה חושדת שבעבר הוא אף ביצע מעשים חמורים הרבה יותר.