סוכנת סמויה הפלילה 26 חשודים בסחר בסמים

עבריינית לשעבר, גרושה ואם לשניים, שהפכה לסוכנת סמויה, פעלה בקרבת סוחרי סמים משכונה ד' בבאר שבע והביאה למעצרם של 26 חשודים בסחר בסמים מסוג הרואין וקריסטל. 152 חשודים בעבירות סמים נעצרו מתחילת השנה באזור הדרום הודות לפעילותם של סוכנים סמויים. החשודים נעצרו ויובאו במהלך הבוקר להארכת מעצרם

אחת נגד 26 (רויטרס)

26 חשודים נעצרו לפנות בוקר במבצע מורכב שנערך בבאר שבע, בחשד לסחר בסמים. שוטרי היחידה המרכזית נגב פשטו בזה אחר זה על המקומות שבהם פעלו החשודים, הודות למידע שהתקבל מסוכנת סמויה שפעלה בקרבתם במהלך החודשים האחרונים.

הסוכנת, גרושה ועבריינית לשעבר בת 42, החליטה "לעבור צד" לפני כארבעה חודשים והחלה לאסוף מידע על הסוחרים שפעלו ברחבי שכונה ד' בעיר. במקביל להיותה אם לשני ילדים, היא רכשה סמים מסוחרים שהפיצו את הסמים בבאר שבע.

152 חשודים בסחר בסמים נעצרו מתחילת השנה

במהלך פעילותה היא אספה ראיות כנגד 30 גברים בחשד שסחרו בסמים מסוג הרואין וקריסטל, תוך ביצוע עסקאות בתחנות הסמים שהיו פרוסות בחדרי מדרגות, בגנים ציבוריים ובחצרות בשכונה.

לאחר שגובשו די ראיות, הוחלט לצאת למבצע המעצרים: 140 שוטרים פשטו לפנות בוקר על מוקדי הפעילות ועצרו את החשודים לחקירה. הבוקר הם יובאו לבית משפט השלום בבאר שבע לצורך הארכת מעצרם.

"הודות לפעילותה של הסוכנת, יתבצעו מעצרים נוספים בהמשך", ציינו במשטרת הנגב והוסיפו כי זו פעילות הסוכן השביעית שנחשפת השנה במרחב הנגב. בעקבות הפעילות נעצרו עד כה 152 נאשמים בסחר בסמים עד תום ההליכים.

 

רגע לפני שהעשור מסתיים, בואו לבחור את אישיות העשור שלכם!! הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.