הפועל פ"ת ביימה פריצה - כדי להימנע מקנס

קבוצת הכדורגל הפועל פ"ת גורמת השנה מבוכה גדולה לאוהדיה. אך כנראה שהפעם הצוות הניהולי הצליח לגבור על היכולת המביכה על המגרש של שחקני הקבוצה, לאחר שהודה כי אירוע הפריצה במועדון בשבוע שעבר - בויים, הכל כדי שההתאחדות לא תוריד להם נקודות, כיוון שעל חולצותיהם לא מופיע סמל הטוטו

דני לוי, יו"ר הפועל פ"ת (חדשות 2)

בושה להפועל פתח תקווה: בנוסף לשרשרת ההפסדים בליגה, בעלי הקבוצה ביימו פריצה כדי שיוכלו לשחק עם מדים חדשים. הכל במטרה לשבור את "הנאחס" - בלשון האוהדים.

על פי נהלי ליגת העל בכדורגל הממומנת על ידי הטוטו, חייבים מדי הקבוצות לשאת הדפסה או תג עם הלוגו של הטוטו. בעקבות לחץ הקהל לאחר שורת ההפסדים, החליטו בהנהלה להחליף מדים כדי לשנות את המזל.

ביום חמישי האחרון הגיעו המדים החדשים אך להנהלת הקבוצה התברר שלא יספיקו להטביע את הלוגו של הטוטו עד יום שבת למשחק מול מכבי חיפה. בעלי הקבוצה אימצו את מוחם והחליטו להגיש תלונה במשטרה על פריצה. ביום שישי הגיע אפסנאי המועדון לתחנת משטרת ראש העין וסיפר שבחמישי בערב הייתה פריצה במגרש האימונים של הקבוצה בקיבוץ עינת - ונגנבו בגדים וציוד כדורגל נוסף.

בשבת האחרונה עלו שחקני הקבוצה למשחק מול מכבי חיפה, כאשר הלוגו אינו מוטבע על חולצותיהם כנדרש, ודיווחו להתאחדות כי מכיוון שהמועדון נפרץ, לא יוכלו לשחק עם המדים התקניים. ביום ראשון הגיעו חוקרי מז"פ של מרחב שרון למועדון וזיהו שאין כלל סימני פריצה בסביבתו. גורם במשטרה מספר שבשלב זה התעורר חשד שהפריצה למעשה לא התרחשה, ולכן זומן האפסנאי של הקבוצה לחקירה.

"חששנו מקנס - לכן התלוננו במשטרה"

עוד סיפר הגורם שתשובותיו של האפסנאי היו "תמוהות ולא חד משמעיות", כלשונו. בהמשך לכך זומן מנהל הקבוצה שאמר שיש בעיות, לדבריו, עם נושא הפריצה. לאחר מכן הוזמן בעלי הקבוצה דני לוי, שלאחר חקירה הודה בפברוק התלונה וסיפר שהוא ומנכ"ל הקבוצה נתנו לאפסנאי הוראה להגיש התלונה וזאת מחשש לקנס כספי גבוה והפחתת נקודות - עונש מההתאחדות למי שלא עולה למגרש עם מדים תקניים.

סגו מפקד תחנת ראש העיין סנ"צ איקו שחר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי כל המעורבים נחקרו ושוחררו בתנאים מגבילים. בהמשך השבוע תשקול המשטרה האם להגיש כתב אישום נגד ראשי הקבוצה אך ללא ספק מדובר ברגע מביך לאוהדיה של הפועל פתח תקווה.

דני לוי, יו"ר הקבוצה, מסר כי בניגוד לדברי המשטרה כי הוא המודה במיוחס לו, בסך הכל מדובר בטעות של האפסנאי, אשר פוטר מתפקידו.