חשד: שני צעירים הכו מוכר ב"ארומה" כי "הכריך היה קטן מדי"

מהומה פרצה בסניף בית הקפה "ארומה" בלונדון מינסטור בת"א, בעקבות תלונת שני צעירים מטירת הכרמל על כך שהכריך שקיבלו "קטן מדי". על פי החשד, השתוללו השניים במקום ותקפו באגרופים את המוכר. הצעירים נעצרו והועברו לחקירה

ארומה: כוס קפה לצד אגרוף? צילום ארכיון (חדשות 2)

שני לקוחות ממורמרים שטענו כי גודל הכריך שקיבלו באחד מסניפי "ארומה" בתל אביב לא משביע אותם - לא הסתפקו בתלונה או בהזמנת מנה נוספת. במקום זאת, כך על פי החשד, הם החליטו לתקוף את המוכר האומלל וגרמו לו לחבלות.

סמוך לשעה 02:00 הלילה נכנסו שני צעירים בני 26 מטירת הכרמל לסניף "ארומה" לונדון מיניסטור, בפינת הרחובות אבן גבירול ושאול המלך, והזמינו כריך. כאשר קרא המוכר בשמם, הביעו השניים מורת רוח והתלוננו כי "הכריך קטן מדי".

במקום התפתחו חילופי דברים בין המוכר ובין הצעירים, והאירוע גלש במהרה לפסים אלימים. על פי החשד, התנפלו השניים על הצעיר ששירת אותם והחלו לתקוף אותו באגרופים. בהמשך אף זרקו חפצים שונים ברחבי הסניף.

כתוצאה מההתפרעות נפצע המוכר קל ונזק רב נגרם למקום. היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרם של השניים. 

תגובת ארומה: "היינו קורבנות של אירוע אלים. לקוחות שיכורים, שנשאלו אם הם רוצים כריך שלם או חצי כריך, החלו להתנהג בצורה אלימה על ידי הכאת המוכר והשלכת חפצים בסניף". בחברה ציינו כי בכוונתם לשתף פעולה באופן מלא עם חקירת המשטרה "כדי להביא להעמדה לדין של השניים".