נתניה: המאבטח החשוד בדקירת אב ובנו בחניון הסגיר עצמו למשטרה

אב ובנו מכפר יונה ניסו להיכנס הבוקר לחניון בנתניה מבלי לשלם. במקום התפתח ריב עם השומר בחניון, במהלכו שלף השומר סכין, דקר את השניים ונמלט. בצהריים הסגיר את עצמו השומר למשטרה, והוא טוען: לא ברחתי

זירת הדקירה, היום בנתניה ("השבוע בנתניה")

שומר החניון בנתניה, החשוד כי דקר הבוקר אב ובנו, שניסו להיכנס למקום בניגוד להוראותיו, הסגיר עצמו בצהריים לידי המשטרה.

לטענת עדי ראייה בחניון ברחוב רמז, בין החשוד בן ה-21 ובין השניים, תושב כפר יונה בן 50 ובנו בן ה-33, התפתח ויכוח, לאחר שאלה התגנבו למקום מבלי לשלם את דמי החניה. במהרה גלש האירוע לפסים אלימים, כשבעיצומו, על פי החשד, שלף השומר סכין ודקר את השניים בבטנם.

צוותי מד"א-שרון שהוזעקו למקום פינו את הפצועים במצב בינוני לבית חולים לניאדו בנתניה. לאחר מספר שעות בהן ניסו השוטרים לאתר את החשוד, לו אין עבר פלילי, הוא התייצב בתחנה המקומית והסגיר עצמו בליווי עורך דינו. לטענתו, הוא כלל לא נמלט מהמקום אלא עלה לקומה הרביעית של החניון, שם המתין לבוא פרקליטו.

אתמול: אם ל-3 נרצחה בדקירות

אתמול נמצאה גופתה של פאדיה מטר, אם לשלוש בנות תושבת הכפר נחף שבצפון, כשעל גופה סימני אלימות קשים וגרונה משוסף. המשטרה בודקת כיווני חקירה שונים, בהם את האפשרות כי מדובר בשוד שהסתבך.

מחקירה ראשונית של משטרת כרמיאל עולה כי שכנתה של הצעירה מצאה אותה מוטלת בביתה כשעל גופה סימני דקירה רבים. השכנה הזעיק למקום את צוות מד"א אשר ורופא נאלץ לקבוע את מותה. חוקרי משטרת כרמיאל הגיעו למקום ופתחו בחקירה. מעדויות של אנשי מד"א עולה כי הצעירה נדקרה בכל חלקי גופה, ובהמשך גרונה שוסף.