ראשל"צ: האמסטף הובא לסגור חשבון בין הנצים בקטטה

קטטה בין צעירים בראשל"צ התפתחה במהלך סוף השבוע לסרט אימה של ממש, לאחר שאחד הצעירים שהשתתף בקטטה חזר למקום כשיחד איתו - על פי החשד - כלב אמסטף תוקפני. הכלב התנפל על שלושה צעירים שהיו במקום עד שנפצעו ופונו לבית החולים. המשטרה עצרה את בעל הכלב, שטוען כי הסיבה לחבלות על גופו היא ש"נפל במדרגות"

כלב האמסטף הועבר להסגר. אילוסטרציה (חדשות 2)

סגירת חשבונות - באמצעות האמסטף: במהלך סוף השבוע התקבל בתחנת ראשון לציון דיווח על קטטה בין מספר צעירים במועדון בשכונת רמת אליהו שבעיר. השוטרים שהגיעו למקום מצאו 3 פצועים מדממים על הכביש, שסיפרו כי לאחר שהשתתפו בקטטה עם שני צעירים אחרים, שבו הניצים החבולים למקום - רק שהפעם הביאו תגבורת בדמות כלב אמסטף אימתני.

על פי החשד, לאחר שבעלי הכלב ספג מכות נמרצות, הוא חזר למקום הקטטה ושיסה את כלב האמסטף שלו בשלושת הצעירים עד שגרם לקרעים ודימומים על גופם של השלושה. עם בוא המשטרה פונו שלושת הפצועים לבית החולים אסף הרופא, שם נתפרו פצעיהם.

בעל הכלב טוען: נפלתי במדרגות ונחבלתי

לאחר ששלושת הננשכים מסרו את עדותם בפני חוקרי המשטרה בבית החולים, הגיעו השוטרים לביתו של בעלי הכלב יחד עם הווטרינר העירוני. האמסטף נלקח אמנם להסגר, אך בעליו לא נמצא בבית. לאחר מספר דקות הגיע בעל הכלב לתחנה וטען כי "כלל לא יצא עם כלבו" וכי "אין אפשרות שנשך מישהו".

באשר לחבלות שעל גופו, הסביר בעל הכלב שבעקבות היותו שיכור - הוא נפל במדרגות ונחבל. החשוד, המוכר למשטרה מתחום האלימות, נעצר ומעצרו הוארך עד יום שלישי.