בת-ים: נער בן 17 חשוד באונס בת 14

חשד למקרה אונס מזעזע בין קטינים: נער בן 17 מבת ים אנס הלילה באלימות, על פי החשד, ילדה בת 14 וחצי בלבד. בין השניים היה קשר טלפוני שנמשך שבועות ספורים. לאחר שקבעו להיפגש במקום ציבורי, הלכו הקטינים לביתו של החשוד, שם לטענתה של הילדה - הוא ביצע בה את זממו ללא הסכמתה. בחקירתו טען הנער: "הכל היה בהסכמה"

לקח אותה לביתו ושם אנס אותה. ארכיון (חדשות 2)

חשד למקרה אונס חמור בין קטינים במרכז הארץ: נער בן 17 מבת ים נעצר היום בשעות הצהריים, לאחר שעל פי החשד אנס הלילה בביתו תוך שימוש באלימות קשה נערה בת 14 וחצי בלבד. הנערה הגיעה הבוקר לביתה נרעשת וחבולה קשות, וסיפרה להוריה כי נאנסה. ההורים לא חשבו פעמיים ולקחו אותה מיד לתחנת המשטרה.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי בין הנער לילדה התפתח קשר טלפוני בתקופה האחרונה, לאחר שהשיג את מספר הטלפון שלה מאדם אחר. בין השניים התפתחה מערכת יחסים טלפונית שנמשכה מספר שבועות, עד שאתמול קבעו לראשונה להיפגש במקום ציבורי בעיר.

לאחר שהגיעו למקום המפגש, הציע החשוד לנערה לבוא איתו לביתו מכיוון ש"הוריו שוהים בביקור בחו"ל". היא הסכימה והלכה אחריו. כשתושאלה על ידי המשטרה, סיפרה הילדה כי כאשר כאשר הגיעו לביתו - תקף אותה הנער ואנס אותה תוך הפעלת אלימות קשה כלפיה.

הנער מכחיש, הנערה אושפזה בבית חולים

בעקבות האירוע החמור הגישו הוריה תלונה במשטרה, והנערה נלקחה לבית החולים "וולפסון" בחולון, שם היא אושפזה בעקבות החבלות שספגה ועוברת סדרת בדיקות.

החשוד נעצר והועבר לחקירה במרחב איילון במשטרה. במהלך חקירתו טען הצעיר כי היחסים בין השניים "היו בהסכמה". בשעות הערב הוא יובא לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון הארכת מעצר.