תיעוד: אוהדי בית"ר מתכוננים להצית רכב של ערבי

קבוצה קיצונית של אוהדי בית"ר ירושלים חשודה בהצתת מכונית של ערבי תושב הדרום. המצלמה תיעדה אותם בדרך להצתה – והערב אנחנו מביאים את התמונות

תחנת הדלק במושב טל שחר, לפני שבוע: מצלמת אבטחה מתעדת קבוצת אוהדים קיצונים של בית"ר ירושלים המכנה את עצמה "לה-פמילייה" נכנסת לתחנה, ומתכוננת לנקמה בערבי שהרגיז אותה, אך לא לקחה בחשבון שהכל תועד במצלמות.

כמה שעות קודם לכן, בילו הצעירים מ"לה פמילייה" במסיבת יום הולדת בשדרות, אליה הוזמנו גם צעירים ערביים. ההתכתשות הייתה בלתי נמנעת. "במהלך המסיבה נוצר ויכוח בין המוזמנים לבין אוהדי בית"ר, ובשלב מסויים האוהדים קראו למוזמנים 'מוות לערבים'", אומר פקד מורן יודלביץ', קצין חקירות במשטרת שדרות.

חברי ה"פמילייה" סירבו לקבל את שירותו של העו"ד הבדואי

במהלך התגרה דקר הקטין הערבי את אחד מחברי "לה פמילייה", ואלו החליטו לנקום: הם נסעו למושב טל שחר כדי להביא דלק ולהצית את מכוניתו. במושב הם החליפו מכוניות, ניסו לטשטש ראיות, אך המצלמה בתחנת הדלק קלטה הכל. "הם תועדו ממלאים דלק בבקבוק על מנת להצית את הרכב ונפטרים מהמכשירים הסלולריים שלהם", אומר פקד יודלביץ'. "הם הגיעו לשדרות, זיהו את הרכב של הערבי זרקו גפרור לרכב - והוא הוצת".

חוקרי משטרת שדרות גילו את זהות החשודים באמצעות מספר מהלכי חקירה פשוטים, ולאחר צפייה משותפת בתמונות מתחנת הדלק נעצרו כל המעורבים - כולל הערבי הדוקר. פרקליטו של החשוד בדקירה מכחיש את החשדות. לחברי ה"פמילייה" מינתה הפרקליטות הציבורית עו"ד בדואי - אך אלו סירבו לקבל את שירותו.