חשד: ביצע מעשים מגונים בבנות 10 במסווה של משחק

כתב אישום חמור יוגש מחר לביהמ"ש נגד תושב נס ציונה בן 67 שחשוד בביצוע מעשים מגונים בילדות צעירות שהשגיח עליהן. כדי לרכוש את אמונן הוא המציא משחק שבמהלכו הושיב את הבנות על ברכיו ואז נגע בהן. לאחר שנעצר, קשר עצמו הסב לחלק מהמעשים המיוחסים לו והסביר: "אם הייתה החדרה של אצבע לאיבר המין - זה קרה בטעות"

ניצל את תמימותן של הילדות, אילוסטרציה (חדשות 2)

לא משחק ילדים: כתב אישום חמור במיוחד יוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד תושב נס ציונה בן 67 החשוד בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בילדות בנות 10.

הילדות שנפלו קורבן למעשיו של האיש, הן חברותיו של נכדתו הקטנה שנותרו תחת השגחתו. כתב האישום שיוגש מתאר כיצד ניצל הסב את תמימותן של הבנות הצעירות, בשעה שהוריהן סמכו עליו שישמור עליהן.

הסב הסביר: "אם החדרתי אצבע לאיבר מינן - זה קרה בטעות"

על פי כתב האישום האיש המציא משחק בשם "אוזה-מדוזה" שבאמצעותו רכש את אמון הילדות הצעירות. במסגרת המשחק שהמציא, האיש הושיב את הבנות על ברכיו וחד להן חידות, ותוך כדי המשחק רדף אחריהן. כשתפס אותן ניצל הסב את העובדה שאיש אינו רואה ונגע בהן במקומות המוצנעים.

לאחר שהילדות פנו להוריהן, עצרו שוטרי תחנת "שכונות" את הסב. בחקירתו, קשר עצמו הסב לחלק מהמעשים, אולם הכחיש את החשדות לפיהן ביצע יחסי מין מלאים עם הבנות. לדבריו, "אם הייתה החדרה של אצבע לאיבר המין של הילדות - זה קרה בטעות".

עוד עולה מהחקירה שהסב ביצע את המעשים במשך תקופה ארוכה, אולם אין ראיות שתקף מינית את נכדתו. כעת בודקים חוקרי המשטרה האם ניתן לקשור את הסב לתלונות נוספות שהגיעו לידיהם.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק