פרץ לבית, השאיר את נעליו הבלויות - ונלכד בזכות ה-DNA

המשטרה איתרה גנב שפרץ לבית לכפר קאסם והשאיר את נעליו בזירה. הסיבה: הוא פשוט חשק בזוג נעליים אופנתי יותר שהיה בדירה, ואולי אף חשב לעצמו שאיתן יוכל לברוח מהר יותר מהמשטרה. במבצע משטרתי נוסח סינדרלה, אותרה הרגל התואמת לנעליים שהושארו בזירה ואיתה, כמובן, גם החשוד

הגנב השאיר את נעליו בזירה. אילוסטרציה (חדשות 2)

הסינדרלה של הגנבים: שוטרי משטרת ראש העין עצרו את תושב השטחים כבן 20, החשוד שפרץ לפני כמה חודשים לבית בכפר קאסם והשאיר את נעליו בזירה. המבצע המשטרתי לאיתור הרגל התואמת הסתיים אתמול, אך בניגוד לסיפור סינדרלה הקסום, הוא הסתיים עם מעצרו של הצעיר.

החקירה החלה לפני כחמישה חודשים, לאחר שפורץ חדר לבית בכפר קאסם וגנב ממנו רכוש רב. "הפורץ לקח תכשיטים רבים, כסף וטלפונים ניידים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד שי גז, ראש משרד החקירות במשטרת ראש העין.

אבל מה שהפליא את השוטרים יותר מכל היו זוג נעליים של חברה מוכרת שנגנבו, ובמקומם נשארו בזירה נעליים אחרות ובלויות - השייכות לגנב. "שלחנו את הנעליים לבדיקת מעבדה במטה הארצי של המשטרה", סיפר פקד גז. "התוצאות הגיעו אתמול ודגימות ה-DNA מהנעליים תאמו לנתוני החשוד שנמצאים כבר במאגר".

הצעיר שמתגורר ביישוב ביהודה ושומרון נחקר ואף קשר עצמו לאירוע, אך אינו מוכן בשום אופן לפגוע בטעמו האופנתי. גם כעבור חקירה ממושכת הוא הכחיש מכל וכל את האפשרות שהשאיר את נעליו בזירה. בעקבות הראיות החד-משמעיות יוגש נגדו כתב אישום בתחילת השבוע הבא. 

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?