הותר לפרסום: שוטר מואשם שהוריד למחשבו חומרי פדופיליה

בית משפט השלום בחיפה התיר לפרסם כי שוטר מנהריה מואשם בהורדת חומרי פדופיליה ופורנוגרפיה למחשבו האישי. במחשבו של השוטר נמצאו עשרות סרטים שהוריד ושמר, כדי שיוכל לצפות בהם בזמנו החופשי - ברובם נראים ילדים מקיימים יחסי מין

השוטר הוריד עשרות חומרי פורנוגרפיה ופדופ (חדשות 2)

עוד פרשה מביכה במשטרה: הותר לפרסום כי שוטר תחנת נהריה, רס"ר יוגב אלימלך בן 39, מואשם שהחזיק במחשבו האישי חומרים פדופילים ופורנוגרפיים. רס"ר אלימלך פוטר בשנה האחרונה מהמשטרה בשל מספר מקרים נוספים שהיה מעורב בהם.

שופט בית משפט השלום בחיפה זאיד פלאח התיר אחר הצהריים לפרסם את הפרשה, בה מואשם רס"ר יוגב אלימלך, בהחזקת סרטוני וידאו של קטינים בעירום בהם מקיימים יחסי מין. כתב האישום נגד רס"ר אלימלך הוגש בשנת 2008, אך כבר משנת 2006 התחיל רס"ר יוגב לשמור במחשבו האישי סרטים שהוריד מהאינטרנט - רובם של ילדים מגילאים צעירים שמקיימים יחסי מין.

בסך הכול נמצאו במחשבו של השוטר כ-25 סרטים ששמר, כדי שיוכל לצפות בהם בזמנו החופשי. המקרה התגלה לאחר שהיה מעורב באירוע אחר של תקיפה והפעלת כוח סביר נגד חשודים. במהלך פשיטה שנערכה בביתו נלקח חומר רב, כולל המחשב שלו. אז, התגלה לחוקרי מפל"ג ההונאה של משטרת תל אביב כי במחשבים ישנו גם חומר פורנוגרפי ופדופלי רב.

השבוע ביקשה הפרקליטות להסיר את איסור הפרסום והשופט, כאמור, קיבל את הבקשה. יש לציין כי רס"ר פוטר בשנה האחרונה בגלל מספר מקרים נוספים- שאינם קשורים למקרה הספציפי הזה.