י-ם: כך מעמיסים מכונית על טנדר

הנהגים שנסעו היום בכביש דרך חברון סמוך לשכונת ארמון הנציב בירושלים ודאי שפשפו את עיניהם בתדהמה: טנדר מיצובישי נסע בכביש כשעליו מכונית פרטית - במאונך. לא ברור איך המכונית הגיעה לשם, אבל השוטרים שהגיעו למקום חייבו את הנהג להזמין מנוף לפירוק המפגע שסיכן את ציבור הנהגים והולכי הרגל, ועצרו אותו

לא ייאמן: מכונית על טנדר (יוסי לוי)

מכונית על טנדר כבר ראיתם? במחזה ההזוי והמאוד לא שגרתי הזה צפו הערב נהגים שנסעו בכביש דרך חברון, סמוך לשכונת ארמון הנציב בירושלים.

על חלקו האחורי הפתוח של טנדר ניצבה מכונית במצב מאונך. לא ברור כיצד הצליחו להעלות את המכונית על הטנדר ולהעמידה בצורה זו, אבל מה שבטוח - זה שהיא היתה חייבת לרדת משם ומהר.

סמוך לשעה 17:00 נראה טנדר מסוג מיצובישי נוסע בכביש כשמכונית פרטית קשורה לארגז האחורי שלו בחבלים - בצורה פירטית שסיכנה הולכי רגל ונהגים בסביבה.

שוטרי משטרת ירושלים שעצרו את הנהג בעקבות מטען החריג הזעיקו למקום את משטרת התנועה. "הנהג טען בפני השוטרים כי הרכב אותו הוא מוביל הוא רכב מושבת, והוא בסך הכול מעבירו לאזור בו יוכל להיפטר ממנו", נמסר ממשטרת ירושלים.

"הנהג חוייב לזמן מנוף בו במקום שיוריד את הרכב", הוסיפו במשטרה. "לאחר שהרכב הורד, נבדקו מסמכי הרכב המוביל ומתברר כי יש בו ליקויים קשים. עקב הובלת הרכב הבלתי חוקית והליקויים הקשים ברכבו יזומן הנהג לשיפוט מהיר בבית הדין לתעבורה בירושלים".