כתב אישום נגד המאבטח - עד יום א'

המשטרה הגישה הבוקר הצהרת תובע, כך שתוך 5 ימים יוגש נגדו כתב אישום נגד סרן א'. בהארכת מעצרו הבוקר יבקשו החוקרים להסיר את צו איסור הפרסום על זהותו. בינתיים מכחישה המשטרה כי הוא חשוד במעשי אונס נוספים. עורכת דינו: הוא כלל לא זוכר מה אירע שם באותו לילה

"החקירה תימשך עד להגשת כתב האישום עוד השבוע" - כך אומר בכיר במשטרה לחדשות 2 באינטרנט, על המשך חקירתו של סרן א', איש יחידת האבטחה המטכ"לית החשוד בניסיון אונס בנמל ת"א במהלך מסיבת הרווקים שלו.

הבוקר תגיש המשטרה הצהרת תובע נגד סרן א', כשהמשמעות - כתב אישום נגדו כבר בחמשת הימים הקרובים, ככל הנראה באשמת ניסיון אונס וניסיון למעשה סדום.

הבוקר צפויה המשטרה לבקש מבית המשפט להסיר את צו איסור הפרסום על תמונתו ופרטיו של החשוד, וזאת על מנת לגרום למתלוננות נוספות - אם קיימות כאלו - לגשת ולהתלונן במשטרה.

"נבדקים מספר כיווני חקירה נוספים. בניגוד למה שפורסם אתמול, כמו בכל שאר מקרי האונס נבדק קשר של החשוד למקרים נוספים של אונס מהשנים האחרונות באמצעות דגימת DNA, אולם עד כה לא נמצא קשר של החשוד למקרי אונס נוספים", הוסיפו במשטרה.

עורכת דינו: הוא כלל לא זוכר מה אירע שם

עורכת דינו של הקצין, עו"ד קרן נהרי, טוענת כי החשוד דבק בגירסה השנייה שלו, לפיה הוא איבד את הזיכרון לחלקים מסויימים של אותו ערב, והוא כלל לא זוכר מה את מה שאירע ואת מה שהביא אותו לתוך הירקון.

"אנחנו לא פוסלים אף סיבה לאובדן הזיכרון", הוסיפה עורכת הדין נהרי, בהתכוונה לשירותו הצבאי בעבר או לאפשרות שהחשוד סומם במהלך הבילוי במסיבת הרווקים.

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

האם סרן א' אנס בחורה באילת?

חבריו של המאבטח: "יהיו הפתעות"

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס