הגיע להתנצל על הדקירה - ונעצר

צעיר בן 16 מנתניה שמאושפז עם דקירות בגבו הופתע מאוד לקבל ביקור ממי שדקר אותו, שהגיע להתנצל. אך התנצלותו העמוקה של הדוקר על מעשיו לא התקבלה והפצוע הזמין בקור רוח את המשטרה. השוטרים עצרו את הדוקר המתייפח

הדוקר פרץ בבכי מול מיטת הפצוע. אילוסטרציה (חדשות 2)

להתנצל על מעשה רע לא תמיד יוציא אתכם נקיים מעונש, וטוב שכך - כך לפחות למד על בשרו נער בן 17 שהגיע לבקש סליחה בפני חבר על שדקר אותו - ונעצר.

לבית החולים לניאדו בנתניה הגיע לפני שלושה ימים נער בן 16 תושב העיר כשגבו מכוסה בשבע דקירות סכין. בחקירתו סיפר הצעיר כי נדקר במהלך ויכוח עם צעיר אחר בן 17 סביב רכישת קטנוע.

בעוד הוא מתאושש בבית החולים מהפציעות בגבו, הופתע הצעיר לראות היום כי מי שדקר אותו שלושה ימים קודם לכן הגיע לבקרו, כשהוא מלווה באביו. הדוקר התקיף הגיע למיטתו של הפצוע כדי להביע צער וחרטה עמוקה על מעשיו ופרץ בבכי. אולם, משפחתו של הפצוע לא ממש התרשמה מפרץ הרגשות שהפגין הדוקר והזמינה מיד את המשטרה.

שוטרים שהגיעו לבית החולים, עצרו את הצעיר המתייפח והובילו אותו מבית החולים - היישר לתחנת המעצר. החרטה שהביע גם בפני השוטרים שהגיעו לעוצרו לא עזרה לו והוא נלקח לחקירה. לאחר שנרגע סיפר לשוטרים כי היה תחת השפעת אלכוהול - אותו רכש מוקדם יותר מפיצוצייה בעיר. את הסכין, לדבריו, קנה שבוע לפני כן לצורך הגנה עצמית.

מחר, צפוי הקטין שעצור להשתחרר למעצר בית. במקביל, הטילה המשטרה צו סגירה ל-30 יום על אותה פיצוצייה שמכרה אלכוהול לצעיר בן ה-17, בניגוד לחוק.