האם סרן א' ניסה לאנוס גם צעירה באילת?

במשטרה בודקים האם הקצין החשוד בניסיון אונס של צעירה היה מעורב גם בתקיפה של צעירה בת 20 לפני כ-4 שנים באילת. קצין בכיר: לשני מקרי התקיפה מאפיינים דומים

עבריין סדרתי? סרן א' בבית משפט (חדשות 2)

במשטרה בודקים חשד לפיו סרן א', מאבטח הרמטכ"ל החשוד בניסיון אונס צעירה בנמל תל אביב, היה מעורב בתקיפה מינית נוספת באילת לפני כארבע שנים וחצי.

הבוקר פורסם ב"ישראל היום" כי במשטרה מבקשים לבדוק קשר בין סרן א' ובין ניסיון אונס בעל מאפיינים דומים בעיר הדרומית, וינסו להשוות בין דגימות הדנ"א שנאספו בזירות השונות.

לפני ארבע שנים וחצי בילתה צעירה בת 20 מתל אביב במועדון לילה באילת יחד עם חבריה. לדבריה, כאשר יצאה החוצה לכיוון הטיילת התנפל עליה גבר חסון וניסה לאנוס אותה. היא איבדה את הכרתה ופונתה לבית החולים בעיר על ידי עובר אורח כשהיא סובלת מחבלות. במשטרה לא הצליחו עד היום לעצור חשוד במעשה.

לדברי קצין בכיר, שיטות הפעולה של שני המקרים מזכירות זו את זו והפרטים המוכמנים מהחקירות, הידועים לחשוד בלבד, "מפתיעים בדמיון ביניהם". במשטרת מרחב ירקון יבקשו ממשטרת אילת את תיק החקירה ויבדקו האם הקצין החשוד שהה בעיר הדרומית בתאריך של התקיפה ואם הדנ"א שנלקח מהזירה תואם לתוקף באילת.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

חבריו של המאבטח: "יהיו הפתעות"

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס