חשד: פרץ לדירה וניסה לאנוס

רעול פנים פרץ לדירה בשכונה חרדית בנווה יעקב בירושלים, וניסה לאנוס אישה חרדית בת 26 כשהוא מחזיק בסכין. בעלה לא היה בבית וילדיה שישנו לא התעוררו מהצעקות. האישה נחתכה מהסכין כשהתנגדה לפורץ, שנמלט

"פחד גדול בשכונה" (חדשות 2)

אימה בירושלים: תושבת העיר נפצעה אמש קל במהלך עימות עם אלמוני שפרץ לביתה וניסה לאנוס אותה באיומי סכין. הפורץ ניצל את השעה המאוחרת ואת העובדה שבעלה של האישה לא היה בית באותה עת, והתנפל עליה. בתום עימות קצר עם האישה הוא נמלט מהמקום.

האישה בת ה-26, תושבת השכונה החרדית נווה יעקב שבצפון ירושלים, הבחינה בפורץ סמוך לשעה 22:30 בלילה. האיש נכנס לביתה כשהוא רעול פנים והתנפל עליה באיומי סכין בשעה שילדיה הקטנים ישנים בחדרים הסמוכים. האישה ניסהה להתנגד, והחלה לזעוק לעזרה.

שכנים של האישה שמעו את זעקותיה והגיעו במהירות אל הבית, בשעה שהיא נאבקה עם הפורץ. למרבה המזל, הפורץ נבהל למשמע קולות השכנים ונמלט מהמקום. במהלך העימות נפצעה האישה בידה מדקירות סכין ופונתה לטיפול רפואי.

"יש אווירה של פחד גדול בשכונה", סיפרו שכניה של האישה לחדשות 2 באינטרנט. "זה מאוד לא מקובל לפתוח את הדלת לזרים בעדה החרדית" סיפר שכן אחר והוסיף: "היא הייתה מבוהלת מאוד, אי אפשר ולא הצליחה לדבר".