חשד: הכריח את אשתו לשתות שתן

גם ותיקי החוקרים במשטרת חדרה נדהמו מעדותה של אישה בת 26 שטוענת כי בעלה, בן ה-28, תוקף ומתעלל בה באכזריות בשנים האחרונות. על פי החשד נהג הבעל לאנוס את אשתו, להכותה ואף הכריח אותה לאכול את צרכיו

חשד: מסכת התעללות מזעזעת בחדרה (חדשות 2)

מסכת התעללות מזעזעת נחשפה היום בחדרה: תושב העיר בן 28 נעצר בחשד שנקט באלימות פיזית ומילולית קשה נגד רעייתו במשך שנים, ולאחרונה אף נהג לאנוס אותה ולבצע בה מעשי סדום בכפייה.

לפני כשבוע אזרה הצעירה בת ה-26 אומץ והתלוננה בתחנת המשטרה נגד בעלה ואב בתה בת הארבע, שהתעלל בה מאז נישאו השניים לפני כארבע שנים. במשטרה חושדים כי ההתעללות כללה מעשי סדום, אונס, איומים ברצח. בנוסף נבדק חשד כי בשלב מסוים אף הכריח הבעל את אשתו לשתות שתן ולאכול את צואתו.

"אני הרבה שנים קצין במשטרה, וזו אחת העדויות הקשות שנתקלתי בהן, גם בין אדם לרעהו ובמיוחד בין בני זוג", סיפר מפקד תחנת חדרה, סנ"צ בני הרמס לחדשות 2 באינטרנט.

סנ"צ הרמס הוסיף כי המתלוננת נמלטה יחד עם בתה הקטנה והסתתרה במעון לנשים מוכות באזור המרכז מפני הבעל, שדיווח על רעייתו כנעדרת. "למרות שזו גרסה מול גרסה, הצלחנו לחזק את טענותיה של האישה מה שהביא את הפרקליטות להגיש לבית המשפט הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש גם כתב אישום כנגד הבעל", ציין.