שרת תקף תלמיד תיכון: "הוא הציק לי"

מקרה חמור של תקיפה בבית ספר תיכון בפתח תקווה: שרת בן 50 תקף תלמיד בן 16 לאחר שזה לטענתו הציק לו והטיח בו עלבונות. התלמיד שנחבל בפניו התלנון במשטרה. "כולם יודעים עד כמה תלמידים יכולים לעצבן", אמר גורם במשטרה. "אך כשמדובר בבני נוער חייבים לשמור על איפוק"

שרת תקף תלמיד. אילוסטרציה (חדשות 2)

"כולם יודעים עד כמה תלמידים יכולים לעצבן, אך כשמדובר בבני נוער חייבים לשמור על איפוק" - כך אמר היום גורם במשטרה בעקבות מקרה תקיפה חמור במהלכו תקף שרת, כך על פי החשד, תלמיד בבית ספר תיכון בפתח תקווה.

על פי החשד, השרת, תושב כפר קאסם, בן 50, תקף בחומרה את התלמיד בן ה-16, והותיר אותו עם סימני חנק וחבלות בפניו. הפרשה נחשפה, לאחר שהנהלת בית הספר יחד עם הורי התלמיד הגישו אתמול תלונה על המקרה במשטרת פתח תקווה.

השרת נעצר ובחקירתו פרץ בבכי ואמר: "התלמיד הציק לי במשך תקופה ארוכה, הטריד וקילל אותי, ולא יכולתי יכול לעמוד בעלבונות שהטיח בי התלמיד". מהחקירה עולה כי התקיפה בוצעה לעייני מספר תלמידים ומורים שלבסוף הפרידו בין הניצים. לאחר התקיפה פרץ השרת בבכי והתנצל.

"הוא איבד את עשתוניו", אמרה פקד סימה דרעי, ראש משרד חקירות במשטרת פתח תקווה. "בחקירתו הוא קשר את עצמו למעשים המיוחסים לו והביע חרטה".