מאבטח הרמטכ"ל החשוד באונס יעבור בדיקה פסיכיאטרית

לאחר שאתמול הוארך מעצרו של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א בארבעה ימים נוספים, היום הוא ייצא מבית המעצר היישר לבית החולים אברבאנל שבבת ים וצפוי לעבור בדיקה פסיכיאטרית. בנוסף לבדיקת מצבו הנפשי הוא יעבור גם בדיקת דם כדי לבדוק האם הוא סומם על ידי חבריו, שהבטיחו "יהיו הפתעות"

לאחר שבית משפט השלום בת"א, קיבל אתמול את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של מאבטח הרמטכ"ל סרן א', החשוד בניסיון אונס צעירה כבת 20 בליל שבת לפני כעשרה ימים בנמל ת"א, בארבעה ימים נוספים, יעבור היום הקצין בדיקה פסיכיאטרית בבית החולים אברבאנל בבת ים.

בנוסף לבדיקה הפסיכיאטרית, תמשיך המשטרה לחקור את חבריו של הקצין שבילו עימו במועדון באותו לילה, כמו כן יערכו לחשוד בדיקות דם כדי לבדוק האם הוא סומם.

במשטרה אומרים כי החקירה קרובה לסיומה ומעריכים כי כתב אישום יוגש נגד הקצין בימים הקרובים. "נעשה את כל המאמצים על מנת לבקש פעם נוספת את הארכת מעצרו של החשוד", ציין נציג המשטרה במהלך הדיון. לעומתם סנגוריו של החשוד ממשיכים לטעון כי מרשם סובל מאובדן זיכרון זמני, בעקבות האלכוהול ששתה בערב המקרה.

בני משפחתו וחבריו של הקצין ממשיכים לתמוך בו למרות החדשות הכבדים נגדו, אתמול כאשר נכנס לאולם בית המשפט, שלחה לעברו ארוסתו נשיקה באוויר. חבריו של סרן א' הבטיחו "הפתעות", וטענו כי מדובר בטעות בזיהוי. "הוא בן אדם אמין וערכי ולא ייתכן שעשה את מה שמייחסים לו".

גם אמו מסרבת להאמין שמדובר בבנה: "הוא נשמה, כל כך רגיש. חצי שנה הוא רק חילק מזון לנזקקים. אני לא יודעת מה להגיד, אני מאמינה לו". עוד הוסיפה כי בנה היה חניך למופת בקורס שעבר בצה"ל ועבר בהצלחה מסלול של שלוש שנות אימונים ביחידת דובדבן, לפני שעבר ליחידות לאבטחת אישים בשב"כ ובצה"ל.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

חבריו של המאבטח: "יהיו הפתעות"

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס