המשטרה: כתב אישום נגד א' יוגש השבוע

מאבטח הרמטכ"ל יובא היום לדיון נוסף בהארכת מעצרו. במשטרה מעריכים כי עד סוף השבוע יוגש נגדו כתב אישום, בזכות הראיות הרבות העומדות נגדו. במקביל עיתון "ידיעות אחרונות" חושף כי אביו של א' היה מעורב לפני שנים בפרשיית סמים סבוכה, שבעקבותיה התאבד במקפיצה מדירת המשפחה

סיפור חיים קשה. מאבטח הרמטכ"ל (חדשות 2)

נחשף הסוד המשפחתי: מאבטח הרמטכ"ל החשוד כי אנס צעירה על גדות הירקון לפני כשבוע, עבר טראומה קשה בילדותו, כך מדווח העיתון "ידיעות אחרונות". לפני כ-20 שנה היה אביו של הקצין מעורב בפרשיית סמים שהסתבכה, ושם קץ לחייו על ידי קפיצה מדירת המשפחה.

על פי הדיווח, אביו של הקצין א', שהיה בשנות ה-30 לחייו נעצר על ידי המשטרה לאחר חקירה סמויה שהתנהלה נגדו. נגד האב עמדו חשדות חמורים, ולאחר שנעצר נלקח לדירת מגוריו כדי שיחשוף מקום מסתור בו החביא כביכול סם מסוג הירואין.

כשהגיע האב מלווה בשוטרים לדירת המשפחה, הצליח לחמוק מעיניהם לרגע, וקפץ אל מותו מהקומה החמישית של הבניין. א', היה בן 10 בזמן שאירע המקרה הקשה ששבר את משפחתו.

נסיבה מקלה

"העובדה שכילד היה המאבטח עד למעצרו של אביו בחשדות הכבדים ולהתאבדותו בקפיצה מדירת המשפחה עשויה לשמש נסיבה מקלה, אם החשוד יואשם בפרשה", אמר לידיעות גורם משפטי.

אך למרות החשיפה, במשטרה טוענים כי עוד השבוע יוגש נגד א' כתב אישום חמור. הבוקר יובא החשוד לדיון נוסף להארכת מעצרו.לטענת המשטרה נגד א' נאספו ראיות רבות המצביעות כי תקף את הצעירה, אך עדיין לא הושלמה החקירה נגדו.

סנגוריו של החשוד ממשיכים לטעון כי מרשם סובל מאובדן זיכרון זמני, בעקבות האלכוהול ששתה בערב המקרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס