חשד: בת 19 עלתה על טרמפ ונאנסה

תושבת אור עקיבא התלוננה כי נאנסה על ידי גבר אלמוני שהסיע אותה מחדרה לביתה. הצעירה מאושפזת בבית החולים ושרויה בהלם. במשטרה מחפשים אחר החשוד

חשד: הטרמפ הסתיים באונס. אילוסטרציה (רויטרס)

המשטרה בודקת חשד שצעירה בת 19 שעצרה טרמפ באזור חדרה נאנסה וננטשה על ידי אלמוני. הצעירה מאושפזת בבית החולים "הלל יפה" ושרויה בהלם.

בשעות הערב סיימה הצעירה, תושבת אור עקיבא, את עבודתה באזור נחל חדרה ועשתה את דרכה חזרה לביתה בטרמפים. לטענתה, במהלך הנסיעה החל הנהג לשלוח לעברה ידיים ולגעת בחלקי גופה המוצנעים. הצעירה דרשה מהנהג להפסיק וביקשה לרדת מהמכונית.

ביצע את זממו ונטש את הקורבן 

על פי החשד, הנהג עצר את רכבו, גרר את המתלוננת לשיחים ושם ביצע בה את זממו ונטש אותה לבדה. הצעירה הצליחה להגיע בכוחות עצמה לביתה, ואמה מיהרה לקחת אותה לבית החולים "הלל יפה" בחדרה לקבלת טיפול רפואי.

"אנחנו מנהלים סריקות לאורך הציר בו על פי המתלוננת אירע האונס", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת משטרת חדרה, סנ"צ בני הרנס. "הצעירה נסערת ומתקשה למסור פרטים. אנחנו מקווים שכאשר היא תירגע ובעזרת מידע מודיעיני נוכל לאתר את החשוד בהקדם האפשרי".

"בשלב זה הצעירה הופנתה לבית החולים בני ציון בחיפה - שם עברה בדיקות חיים לבדיקת ממצאים ביולוגיים שיסייעו באיתור החשוד", הוסיף הבוקר מפקד תחנת המשטרה בחדרה. "הצעירה מסרה מעט פרטים מזהים של החשוד, אולם בשלב זה אין ביכולתינו לחשוף אותם מלבד העובדה שמדובר בגבר בשנות ה-30 לחייו".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס