ליאור נרקיס מזהיר משודדי החתונות

יש לאחרונה תופעה הגוררת תופעה: יותר ויותר מתחתנים מגלים בשובם הביתה מערב כלולותיהם, שדירתם או דירת הוריהם נפרצה. ועכשיו תופעה נוספת: יותר ויותר חתנים, כלות והוריהם שוכרים מאבטחים לדירותיהם לערב החתונה. לזמר ליאור נרקיס, זה לא עזר

האם באמת משתלם להתחתן? בתקופה האחרונה נראה כי מתרבים אירועי השוד בערב חתונתם של זוגות, בדירתם ובבתים של בני משפחותיהם. בניסיון למצוא מענה קמה תופעה חדשה - השכרת מאבטחים שישמרו על הבתים בליל הכלולות.

הזמר ליאור נרקיס שנישא לספיר בחירת ליבו ביום ראשון האחרון, הפך גם הוא באופן מפתיע לחלק מהסטטיסטיקה. למרות שהקפיד לשכור את שירותיו של מאבטח שישמור על דירתו בליל החתונה, לא כל בני משפחתו היו מוגנים. הוריה של כלתו הטרייה שבו לביתם בתום החגיגה, כשהם עייפים ומאושרים, אך הם נדהמו לגלות שבזזו את ביתם, באגרסיביות ובברוטליות ולקחו את כל מה שאפשר בזמן שהם בילו בטקס.

אביחי בליצקי, איש האתר מתחתנים מסביר כי הוא כלל לא מופתע מהאירוע. "זו תופעה מאוד נפוצה וישנה, אבל התופעה החדשה היא שבאתר האינטרנט כל אחד יכול להיכנס כעת לפייסבוק, או לאתר מתחתנים, ובודק איפה כל אחד מתחתן...ומקבל מודיעין מדהים". לדבריו יש לנקוט משנה זהירות עם מידע פרטי שכזה.

"חבל שיהרסו לכם את מצב הרוח"

נרקיס מוסיף ומספר כי, "ימים ספורים לפני החתונה התקשרה מעריצה לבית הוריה של ספיר. אותה מעריצה אמרה שאם לא תוזמן לחתונה יפרצו להם את הבית", דבר שאחר כך אכן התרחש.

לדברי הזמר המשטרה איתרה את מקור השיחה המזוהה והנושא נבדק. בנוסף הוא טוען כי שכניו פנו אליו לאחר החתונה ואמרו שבערב הנישואים, בסביבות השעה ארבע לפנות בוקר ניסו אלמונים לפרוץ את דלת ביתם. "אחרי כל ההשקעה של האירוע, נורא חבל שיהרסו לכם את המצברוח", אומר נרקיס וממליץ לכל הזוגות המיועדים להיערך בהתאם לפני היום המאושר בחייהם.