ריב בין הנשים הסתיים בניסיון רצח

אישה יהודיה שנשואה לערבי ומתגוררת עימו במזרח ירושלים ניסתה, על פי החשד, לרצוח את האישה השנייה של בעלה. הסיבה: היא קינאה בקשר ביניהם. החשודה אף נפגשה עם שוטר סמוי שהתחזה לרוצח שכיר וביקשה ממנו לפגוע באשה השנייה על ידי דריסה או גרימת חבלות בפניה. לאחר שנעצרה הודתה בחקירתה: "קינאתי לבעלי"

החשד: ניסיון רצח על רקע רומנטי. צילום ארכיון (חדשות 2)

הקנאה יכולה לעתים גם להרוג: אישה יהודיה בת 40, תושבת ירושלים, נעצרה היום על ידי המשטרה בחשד שניסתה לרצוח את אשתו השנייה של בעלה, בן 45 ממוצא ערבי. בחקירתה טענה החשודה כי רצתה לפגוע בה - משום שקינאה בה על שזכתה לתשומת לב גדולה יותר מהבעל המשותף. היא שוחררה למעצר בית לחמישה ימים, במהלכם יוגש נגדה כתב אישום.

במרחב מוריה של משטרת ישראל נערכה בשבועות האחרונים חקירה סמויה בכדי לחשוף ולסכל את כוונת החשודה לפגוע באשתו השנייה של בעלה, גם היא ממוצא ערבי. החשודה אף נפגשה בביתה עם שוטר סמוי שהתחזה לרוצח שכיר, וביקשה ממנו מפורשות לפגוע באישה השנייה.

החשודה לא חסכה בפרטים, והציעה לשוטר הסמוי לפגוע במטרתה על ידי דריסה או גרימת חבלות קשות בפניה. לאחר ששפכה בפני השוטר את תוכניותיה, נעצרה האישה ונלקחה לחקירה בתחנת המשטרה.

במהלך החקירה התוודתה החשודה כי תכננה את הפגיעה באשתו השנייה של הבעל מכיוון שלדבריה "לא התייחס אליה כבת זוג", וזאת מהיום בו נישאו לפני כשנתיים. החשודה קינאה, לדבריה, ביחס בין הבעל לאשתו האחרת, והחליטה ככל הנראה לפגוע בה כדי לחזק את הקשר בינה לבין אהובה.