חשד: תושב בית שמש שרף את לשון ילדיו "כדי לחנך אותם"

המשטרה עצרה גבר בן 45 מבית שמש בחשד שהתעלל ב-3 מילדיו הקטנים במשך תקופה ארוכה. הילדים סיפרו כי אביהם נהג להניח סכין מלובנת על לשונותיהם כדי ללמד אותם לדבר אליו בכבוד. האב מכחיש את המעשים המיוחסים לו

חשד: רצה כבוד - ושרף לילדים את הלשון. ארכיון (חדשות 2)

פרשה מזעזעת של התעללות בילדים נחשפה היום בבית שמש: תושב העיר חשוד כי התעלל במשך תקופה ארוכה בילדיו ואף צרב את לשונותיהם כדי "לחנך אותם".

החשוד בן ה-45 נעצר בימים האחרונים בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה, ולפיה התעלל בשלושה מילדיו, בני 9, 11 ו-12. "הוא נהג להניח על הלשון שלנו סכין מלובנת", סיפרו הילדים לחוקרים. את המעשה תירץ האב בכך שהוא מעוניין "לחנך את הילדים וללמד אותם כיצד לדבר אליו בכבוד".

בית משפט השלום בבית שמש האריך בארבעה ימים את מעצרו של החשוד, שממשיך להכחיש את העבירות המיוחסות לו.

"אמא טליבאן": גזזה את שיער ילדיה

בחודש שעבר גזר בית המשפט המחוזי בירושלים ארבע שנות מאסר בפועל על "אמא טליבאן", תושבת בית שאן שהורשעה ב-25 סעיפים של תקיפה והתעללות חמורה בשמונה מתוך 12 ילדיה. על בעלה של נגזרו שישה חודשי מאסר על תנאי.

השופטת נאוה בן אור ציינה בגזר הדין כי אין מחלוקת שהנאשמת, שנהגה להכות את הילדים, לגזוז את שיערם ולהתעלם מגילוי עריות במשפחתה, סובלת מהפרעת אישיות קשה. "לפי קביעתי בהכרעת הדין ההפרעה עולה כדי מחלת נפש, ואין בה כדי לשחררה מאחריות למעשיה", הדגישה. "אכן יש לגמול לרשע רע כרשעתו".