"העיוור" נעלם עם הפדיון היומי

נוכל מבת ים ניצל את טוב לבו של נהג אוטובוס וביקש ממנו לסייע לו להגיע ליעדו. הנהג האדיב ביקש מהנוסע ה"עיוור" להמתין כמה רגעים בזמן שהוא הולך למשרד החברה, אך כשחזר - נדהם לגלות כי הנוסע נעלם ואיתו אלפי שקלים. לרוע מזלו של ה"עיוור", שוטרי בת ים ניחנו בחוש ראייה מפותח שסייע להם לזהות אותו במצלמות האבטחה

התחזה לעיוור ונעלם עם הפדיון. אילוסטרציה (רויטרס)

נהג אוטובוס שרצה לסייע לאדם עיוור גילה כי לא תמיד כדאי לעזור למוגבלים - ואיבד את הפדיון היומי שלו. 

נהג אוטובוס מבת ים סיים אמש את הסיבוב בין התחנות והגיע לחניון האוטובוסים ברחוב הקוממיות שבעיר. לאחר שהחנה את האוטובוס, ירד ממנו לפתע נוסע שהציג את עצמו כ"לקוי ראייה שפיספס את התחנה בה היה אמור לרדת".

הנהג הרגיע את הנוסע והבטיח לסייע לו להגיע ליעדו. הוא ביקש מהנוסע להמתין באוטובוס מספר רגעים עד שיחזור ממשרדי החברה, לשם הלך כדי למסור מספר דברים. אלא שכשהוא חזר, גילה לדתהמתו ש"הנוסע המסכן" נעלם מהמקום - ואיתו אלפי שקלים של הפדיון היומי שהיו ליד מושב הנהג.

"העיוור" דילג במדרגות עם הכסף

בדיקה של מצלמות האבטחה בחניון גילתה את האמת המרה: "לקוי הראייה" ניצל את טוב ליבו של הנהג, וכשהיה לבדו חזר לאוטובוס - וכעבור מספר שניות יצא ממנו במהירות שלא בדיוק מאפיינת עיוורים, ונמלט מהמקום כשהכסף בידו.

לרוע מזלו של "העיוור", שוטרי תחנת בת-ים שהגיעו לזירת הגניבה רואים היטב, והם זיהו את החשוד במצלמות האבטחה. החשוד נעצר והתברר שמדובר בחסר בית בן 49, שכבר נעצר בחשד לעבירות מרמה קודמות.

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?