חיילי גולני נחקרו בחשד לשימוש בסמים - ותקפו את חוקר מצ"ח בחופשה

זה לא סוד שחיילים לא אוהבים את אנשי המשטרה הצבאית, אבל בסוף השבוע האחרון זה כבר נגמר בתקיפה אלימה ולמעצרים. שני חיילי גולני נעצרו בחשד שתקפו חוקר מצ"ח בעת שבילה בחופשתו בפאב בת"א, בגלל שהוא חקר אותם בעבר. השניים מכחישים את המיוחס להם. צה"ל: המקרה בחקירת מצ"ח

חשד: חיילי גולני תקפו חוקר מצ"ח, ארכיון (חדשות 2)

שני חיילי גולני חשודים כי "סגרו חשבון" בסוף השבוע עם חוקר מצ"ח במועדון בתל אביב. הסיבה: השניים זעמו לאחר שנחקרו בחשד לשימוש בסמים, ותקפו, כך על פי החשד, את החוקר במהלך בילוי בפאב בסוף השבוע - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

ביום שישי האחרון יצא חוקר מצ"ח לבילוי באחד המועדונים בתל אביב. למועדון הגיע במקרה גם לוחם גולני שנחקר בעבר על ידי החוקר בחשד לשימוש בסמים. על פי עדי ראייה, השנים נופפו האחד לשני לשלום ואף לחצו ידיים.

על פי הדיווח, החייל הנחקר סיפר לחבריו במועדון על "עברו המשותף" עם חוקר מצ"ח, וכמה דקות לאחר מכן, כפי שחושדים במשטרה, התנפלו לוחמי גולנים וחבריהם על החוקר, היכו אותו ונמלטו מהמקום.

החיילים מכחישים את המיוחס להם

המשטרה הצבאית בשיתוף משטרת תל אביב הקימו צוות חקירה מיוחד לחקירת האירוע. שלשום נעצר אחד הלוחמים בחשד למעורבות באירוע. הלוחם מכחיש את המיוחס לו. אתמול נעצר הלוחם השני. סניגורו של החשוד השני, עו"ד קובי סודרי, אמר בתגובה: "משונה מאוד שהאדם היחיד שהגן על החוקר מוצא את עצמו כחשוד. אנחנו מקווים שבחקירה תתברר חפותו".

מצה"ל נמסר בתגובה: "התקיפה נחקרת על ידי מצ"ח וחיילים נוספים צפויים להיחקר. עם סיום החקירה יועברו הממצאים לעיון וחוות דעת של הפרקליטות הצבאית".