חשד: ירמי אולמרט תקף את כתב ערוץ הספורט

אחיו של ראש הממשלה לשעבר עוכב הלילה לחקירה לאחר שתקף, כך על פי החשד, את כתב ערוץ הספורט עומר בנוביץ'. התמוטטותו של העיתונאי תועדה במצלמות ואולמרט נשמע אומר: "אני אראה לך מי זה שאתה מדבר איתי ככה". איגוד הכדורסל: מגנים כל אלימות

יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר ואחיו של רה"מ לשעבר, תא"ל במיל' ירמי אולמרט, עוכב הלילה לחקירה לאחר שעל פי החשד תקף את את כתב ערוץ הספורט עמר בנוביץ' בעקבות דין ודברים ביניהם שהתפתח ביניהם בסיום משחק הליגה הלאומית בין מ.כ. הבקעה לקריית אתא בגני תקווה. בנוביץ' נחבל בראשו ופונה במצב קל לבית החולים תל השומר.

על פי החשד, אולמרט התקרב אל בנוביץ' בסיום המשחק והלם בו עם אגרוף בפניו. בנוביץ' נפל לקרקע, נחבט בראשו ואיבד את הכרתו למשך דקות ארוכות. שוטרים שהוזעקו למקום לקחו את אולמרט לחקירה במשטרה.

רגע לפני המכה נקלט אולמרט במצלמות הטלוויזיה כשהוא אומר לבנוביץ': "אני אראה לך מי זה שאתה מדבר איתי ככה". לאחר שהיכה את בנוביץ' ניגשה אישה שנכחה במקום ואמרה: "הוא נתן לו בוקס, מי אתה שאתה מרים ידיים". אולמרט השיב: "נתתי לו בוקס, שמעת מה הוא אמר?".

ממשטרת תל אביב נמסר כי "בסיום המשחק היה דין ודברים בין ירמי אולמרט לבין כתב ערוץ הספורט עמר בנוביץ', ככל הנראה על רקע כתבה אשר כתב בנוביץ' בעבר. במהלך הדין ודברים בין השניים תקף אולמרט את בנוביץ', דחף אותו והכה באגרוף בפניו.

"בנוביץ' נפצע קל באירוע ופונה לבית החולים שיבא תל השומר להמשך טיפול. אולמרט עוכב לחקירה ובסיומה הוא ישוחרר הערב". במשטרה מציינים כי מוקדם עדיין לדעת האם יוגש כתב אישום נגדו.

איגוד הכדורסל: מגנים כל אירוע אלימות

אבי בר, מנכ"ל ערוץ הספורט, אמר בתגובה: "זהו מקרה חמור מאין כמותו שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. אני מצפה מרשויות החוק לפתוח בחקירה ולהביא למיצוי הדין. אני מאחל לעומר בנוביץ' החלמה מהירה".

מאיגוד הכדורסל נמסר בתגובה לאירוע: "מבלי להכנס לפרטי האירוע, איגוד הכדורסל מגנה בכל תוקף כל מעשה אלימות גם אם אינו קשור ישירות למשחק עצמו".