בעל חנות הבגדים הטריד את השוטרות הסמויות - ונעצר

לאחר תלונות רבות שהתקבלו נגד הבעלים של חנות בגדים בקניון בראשון לציון, לפיהן הוא נוהג להטריד מינית צעירות, החליטו במשטרה להפיל אותו בפח. שתי שוטרות סמויות שנשלחו למקום מדדו בגדים - ותוך דקות הוטרדו אף הן. החשוד נעצר והוא מכחיש את החשדות נגדו

מסתבר שגם שופינג עשוי להיות חוויה מטרידה עבור נשים: הבעלים של חנות בגדים בקניון בראשון לציון נעצר היום על ידי המשטרה לאחר שעל פי החשד ביצע מעשים מגונים בצעירות שמדדו בגדים בחנות. הוא נלכד לאחר שהטריד שתי שוטרות סמויות שהגיעו במטרה להתחקות אחר מעשיו.

לפני כחודשיים הגיעה לתחנת המשטרה בעיר צעירה בת 19, שהתלוננה כי מוכר בחנות בקניון "שער ראשון", ביצע בה מעשים מגונים ואמר לה משפטים בעלי גוון מיני בזמן שמדדה גופיה. שני חוקרים הגיעו לחנות בכדי לעלות על דפוס פעולתו של האיש, אך חזרו בידיים ריקות והתיק נגד החשוד נסגר.

ואולם, בעל חנות הבגדים, בן 44, המשיך להטריד נשים גם לאחר המקרה. אתמול הגיעה נערה בת 17 לתחנת המשטרה וסיפרה כי אותו מוכר ביצע גם בה מעשים מגונים, זאת בטענה שהוא מנסה להתאים לה חולצה שמדדה.

החשוד הכחיש את הטענות נגדו

לאחר תלונתה של הצעירה הנוספת החליטו במשטרה לנסות ולהפיל בפח את בעל החנות. במהלך היום הגיעו לחנות שתי שוטרות סמויות שמדדו בגדים, ותוך זמן קצר - נפלו גם הן קורבן להטרדותיו.

צוות בילוש שהמתין מחוץ לחנות בשעת המעשה עצר את החשוד ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה. בעל החנות, תושב העיר, הכחיש את האשמות נגדו. מחר הוא יובא לדיון הארכת מעצרו בבית המשפט.