חשד: סב ביצע מעשים מגונים בבת 8

סב ששימש כבייביסיטר לנכדתו ביצע לפי החשד מעשים מגונים ומעשי סדום בחברתה של הנכדה ששהתה אצלה. נבדק ישד כי ביצע מעשים דומים בחברות נוספות של הנכדה. החשוד הודה בביצוע חלק מהמעשים והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בחודש שעבר נעצרו בפ"ת שני פדופילים שהילכו אימים על ילדי העיר

הותקפה על ידי סבה, אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרו של גבר בן 67 בחשד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בחברה של נכדתו, קטינה בת 8, בזמן ששמר על הנכדה. בנוסף, חשוד הסב כי ביצע את המעשים גם בחברות אחרות של הנכדה. החשוד קשר את עצמו למעשים והמשטרה חוששת כי הוא פגע בחברות נוספות של נכדתו.

אמש הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושב אשדוד שנאשם בביצוע מעשים מגונים בשכנתו בת ה-9. על פי כתב האישום, הקורבן היא בת למשפחה המקורבת לנאשם, ובזמן שביקרה עם משפחתה בדירתו ביצע בה, לכאורה, את המעשים.

פ"ת: שני פדופילים נעצרו בתוך שבוע

בחודש נובמבר נחשפו בפתח תקווה שני פדופילים שפעלו בעיר. הראשון, בן 24 שנעצר על ידי המשטרה לאחר ששני נערים בני 13 ו-15 התלוננו נגדו במשטרה כי ביצע בהם מעשים מגונים. המשטרה חושדת כי הצעיר הציע לנערים כסף בתמורה למעשים.

הפדופיל השני איים על ילדים בני 8-12, ולאחר שלקח אותם לפינות מבודדות בעיר ביצע בהם את זממו. על פי עדותם של מספר מהילדים אותם אנס, אמר להם החשוד "אבא שלך עשה לי את זה - עכשיו אעשה את זה לך", אמירה שלא הייתה לה כל אחיזה במציאות, מכיוון שהוא לא הכיר את קורבנותיו.