ארוסתו של המאבטח החשוד באונס מדברת לראשונה

במסדר הזיהוי שנערך היום למתלוננת היא לא זיהתה את החשוד, אולם לאחר מכן פגשה בו והטיחה בו: "אתה עשית לי את זה, תודה ונגמור עם זה". ארוסתו של החשוד משוכנעת כי הוא אינו קשור לאונס שבוצע בסוף השבוע בנמל תל אביב. "עובדה שהיא לא זיהתה אותו במסדר", היא אומרת, "אני אלך אחריו באש ובמים". צפו בראיון הבלעדי

חקירת מאבטח הרמטכ"ל החשוד באונס נמשכת והיום נערך גם מסדר זיהוי בתמונות, אולם מה שאמור היה לחזק את הטענות נגד המאבטח הסתיים בחוסר זיהוי מצד המתלוננת.

לאחר מסדר הזיהוי בתמונות שבו המתלוננת לא הצליחה לזהות את החשוד, הפגישו החוקרים בין השניים לעימות פנים אל פנים, במהלכו היא הטיחה בחשוד דברים קשים. המתלוננת זיהתה את החשוד באונס כמי שתקף אותה בליל שבת בנמל ת"א, ואמרה לו "אתה זה שעשית לי את זה, תודה ובוא נגמור עם זה" – אבל החשוד השיב "את משקרת" - וממשיך לשמור על שתיקה.

הארוסה מדברת: "בטוחה שהוא לא עשה זאת"

ארוסתו של המאבטח, לעומת זאת, נאחזת בתוצאות מסדר הזיהוי ואומרת הערב בראיון בלעדי: "אני בטוחה שהוא לא עשה זאת" .

"קשה לי להתמודד עם המצב ועם ההאשמות החמורות כלפי האהוב שלי", היא אומרת. "אני מכירה ומעריכה ואפילו מעריצה אותו וההאשמות לא מתקשרות למי שהוא. מבחינתי זה לא יכול להיות".

למרות הממצאים האחרים שנמצאו בזירה היא מסרבת להאמין שהארוס שלה, עמו היתה אמורה להתחתן בעוד יומיים קשור באיזשהו אופן לאונס. "אם המתלוננת לא זיהתה אותו - יכול להיות שזה מישהו אחר עשה לה את זה והשוטרים התרכזו באהוב שלי, שהיה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון".

"אני מסתובבת בראש מורם"

על ההיכרות ביניהם היא מספרת בחיוך. "הכרנו כשהיינו בני 19 והייתה בינינו אהבה ממבט ראשון. כמה שנים אחרי כך נפרדנו למשך ארבע שנים כי היינו צעירים, וחזרנו לפני כשנה וחצי", כך לדברי הארוסה. מאז הם ביחד ולאחרונה אף החליטו להינשא זה לזה. "עברנו לגור ביחד והאהבה בינינו פרחה. הוא הבעל המושלם בשבילי - בן הזוג המושלם".

לדבריה, לא הופתעה מכך שהמתלוננת לא זיהתה את תמונתו של בן זוגה במסדר שנערך היום. "אני יודעת שזה לא הוא. בשבילנו זה היה ברור וכרגע אין הוכחות. אני לא מאמינה למה שאנשים מספרים. אי והמשפחה שלו מכירים אותו, ועובדה שהמתלוננת לא זיהתה אותו במסדר".

עד שתתברר אשמתו, או חפותו, היא מצהירה שתעמוד לצדו לכל אורך הדרך. "קשה לי מאד עם העניין של ביטול החתונה, זה היה חלום בשבילי להתחתן איתו", אומרת ארוסתו של החשוד. "אני מאוכזבת שהחתונה נדחתה אבל היא לא התבטלה - היא נדחתה, ואין לי על מה להיות מובכת, אני ובן זוגי לא עשינו שום דבר רע. אני יושבת פה בראש מורם".

בימים הקרובים יתקבלו תוצאות מעבדת הזיהוי שאליה נשלחו הממצאים מהזירה, כולל ממצאי ה-DNA שנמצאו על המתלוננת. מחר בבוקר יובא החשוד לבימ"ש השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

בהכנת הידיעה השתתפה דנה סומברג

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס