עובד מע"צ משחזר את תקיפת הבריונים

אנשי מע"צ שהגיעו להתקין מעקה בטיחות על כביש 65 סמוך לעפולה, לא ציפו לקבלת הפנים הזו. חבורת בריונים המתנגדים לבניית המעקה בסמוך למשתלה מקומית - פתחו בלינץ' של ממש. צפו באחד המותקפים משחזר את רגעי האימה: "הם ניפצו את שמשות הרכבים, אבל איכשהו הצלחתי לברוח ברגל"

אלימות מול המצלמות: עובדי מע"צ שבאו להתקין מעקה בטיחות בכביש מספר 65 סמוך לעפולה בשבוע שעבר הותקפו באלימות קשה כולל מקלות ואבנים ע"י חבורת צעירים, חלקם רעולי פנים.

אחד הפקחים שהותקפו משחזר הערב בשיחה עם חדשות 2 את שאירע במקום. "כבר לפני שנה המשתלה הסמוכה הביעה התנגדות למעקה הבטיחות, מכיוון שזה חוסם לה את הגישה", מספר הפקח, "גישה שאמנם היא חוקית אבל מאוד מסוכנת, בטח ובטח שישנה עוד כניסה".

"ביום חמישי הגעתי לפני הצוות", מספר איש מע"צ. "רציתי לראות שאין שם אף אחד ושעובדי הקבלן שאמורים להגיע למקום יוכלו לבצע את עבודתם בצורה שוטפת. בשעה 22:00 הגיעו עובדי הקבלן ואיתם היו אמורים להגיע לאבטח אותם חמישה שוטרים ממשטרת עפולה".

"כחמש דקות לאחר מכן החלו הבריונים לתקוף אותנו בעזרת מקלות ואבנים, הם ניפצו את שמשות הרכבים שלנו", הוא אומר, "אבל איכשהו הצלחתי לברוח ברגל".

המפקח סיכם ואמר: "אנחנו את העבודה שלנו נעשה, אף אחד לא יצליח להפחיד אותנו".

כך תקפו בריונים את פקחי מע"צ