הפרסומאי הבכיר הדר גולדמן עוכב בחשד לתקיפה

סכסוך בין ילדים בפייסבוק, הוא ככל הנראה הסיבה לכך שהפרסומאי המוכר הדר גולדמן עוכב לחקירה משטרתית. על פי החשד גולדמן ואשתו הלכו להתעמת עם בני הזוג רינות בגלל סכסוך שאירע בין ילדיהם. זמן קצר לאחר מכן הזעיקו את המשטרה בטענה שגולדמן תקף ואיים עליהם מול עיני ילדיהם

הדר גולדמן. ארכיון (חדשות 2)

איש הפרסום הדר גולדמן עוכב בסוף השבוע לחקירה בחשד לעבירות של תקיפה ואיומים. על פי החשד, גולדמן איים על בני משפחתו של עופר נמרודי, המחזיק בעיתון "מעריב", אייל וסמדר רינות, בגלל סכסוך שאירע בין ילדיהם ברשת הפייסבוק.

גולדמן ואשתו הגיעו בסוף השבוע לבית משפחת רינות, בעקבות סכסוך בין בני המשפחה הצעירים של שתי המשפחות. לאחר דו שיח שהתפתח בין הצדדים, איים גולדמן, על פי החשד, על בני הזוג רינות והם בתגובה הזעיקו את המשטרה שעיכבה את גולדמן לחקירה. עוד באותו ערב שוחרר הפרסומאי מתחנת המשטרה, שהבטיחה כי היא תמשיך לחקור את המקרה.

"ניגשנו לצעוק עליהם מה אנחנו חושבים עליהם ועל הדרך שהם מחנכים, אני עשיתי את רוב הצעקות", מספרת אשתו של גולדמן. לטענתה בעלה היה רחוק מבני הזוג רינות לאורך כל הזמן וכי המשטרה מסרה לה שיש בכוונתם לגנוז את התיק מחוסר אשמה.

מקורבים לבני הזוג רינות מסרו דווקא גרסה שונה לאירוע. לדבריהם, הדר גולדמן תקף פיזית את בני הזוג, והכל מול עיני ילדיהם.

אינה התלונה הראשונה

זוהי אינה הפעם הראשונה בה שמו של גולדמן נקשר לאירועי אלימות. לפני כשנה תקף גולדמן את הפרסומאי ספי שקד בבית קפה בתל אביב. שקד הגיש נגדו תלונה במשטרה, ובסופו של דבר גולדמן התנצל במודעות פרסום בעיתונות בפני שקד.

עו"ד חיים פיצון, שמייצג את הדר גולדמן, מסר בתגובה למקרה כי "מר גולדמן המציא למשטרה אישור פוליגרף המפריך לחלוטין את התלונה, ובכוונתו להיפרע את מלוא נזקיו".