חשד: נהג מונית נרצח בצפון

גופתו של תושב נצרת בן 54 נמצאה על ידי עוברי אורח בתוך מונית סמוך לכניסה לקיבוץ כפר החורש שבצפון, כשעליה סימני אלימות. במשטרה בודקים חשד לרצח. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה

חשד לרצח נהג מונית בצפון - בפעם השנייה בתוך פחות משבועיים: יפים וינשטיין, תושב נצרת בן 54, נמצא לפנות בוקר ללא רוח חיים ברכבו סמוך לקיבוץ כפר החורש, שבאזור מגדל העמק.

בסביבות השעה 04:00 הבחינו עוברי אורח במונית כשבתוכה הנהג במושב הקדמי. הם הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א שמיהרו לזירה. מותו של האיש, שעל גופתו נמצאו סימני אלימות, נקבע במקום.

במשטרה החלו לחקור את נסיבות המקרה ובודקים בין היתר חשד שמדובר באירוע על רקע פלילי. צוותי מז"פ שהגיעו למקום אספו ממצאים מהזירה. במקביל הוטל צו איסור פרסום גורף על פרטי החקירה.  

החודש: נהג מונית נרצח במעלות

לפני כשבועיים נמצא נהג מונית במעלות כשגרונו משוסף. מותו של האיש נגרם ככל הנראה כתוצאה מאיבוד כמות גדולה של דם, שלא הותיר לו כל סיכוי לשרוד. הנהג, בשנות ה-40 לחייו, תושב אחד הכפרים בגליל המערבי, נמצא מת ברכבו סמוך לבי"ס "ארזים" בעיר.

עוברי אורח שחלפו במקום הבחינו כי האיש מוטל במושב הנהג ללא רוח חיים והזעיקו את המשטרה ואת מד"א. שני צוותים של מד"א הגיעו תוך זמן קצר למקום. אנשי הצוות החלו בניסיונות החייאה באיש, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.