הבוקר יערך עימות בין הקצין החשוד באונס לצעירה שהותקפה

המשטרה תערוך עימות בין הקצין החשוד בניסיון אונס לצעירה שהתלוננה. ארוסתו הביעה תמיכה בו: "אני פשוט מכירה אותו", טענה והכחישה כל קשר של בן זוגה למעשה. לדברי עורך דינו החתונה תתקיים כרגיל

המשטרה תערוך היום עימות בין הקצין מיחידת האבטחה של הרמטכ"ל החשוד באונס, לבין הצעירה שהותקפה אמש על גדות הירקון. בנוסף תערוך המשטרה מסדר זיהוי בו ישתתף החשוד, וזאת במטרה לנסות ולחזק את הטענות נגדו.

"אני פשוט מכירה אותו, לא יכול להיות שזה הוא", אמרה אמש ארוסתו של הקצין, החשוד באונס ובתקיפת האישה, בדיון הארכת המעצר שנערך לו. החשוד ישאר במעצר ארבעה ימים נוספים, בהם תמשיך המשטרה את חקירת האירוע הקשה.

רותם פרץ, עד ראייה שהיה בזירת האירוע על גדות הירקון, סיפר הבוקר בתוכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל, על הרגע בו שמע את צעקותיה של הצעירה. "אני וחבר חצינו את הגשר המחבר בין הנמל לרידינג כששמענו צעקות 'אני מתחננת, תעזוב אותי, אני לא רוצה את זה'".

לדבריו בהתחלה לא הבינו בדיוק במה מדובר. "ראינו שם גבר עירום ואישה מבוהלת ובוכה", הוא מספר, "אחר כך רצנו לעזור לה". פרץ מספר כי החשוד עשה מאמצים להתחבא לאחר שהבין כי נתפס. "לא אפשרנו לו לברוח, ובעזרת אנשים נוספים שהגיעו הצלחנו להשאיר אותו באזור עד שהמשטרה הגיעה, דבר שלקח כ-40 דקות", הוסיף.

עו"ד בני נהרי, פרקליטו של החשוד מיהר להכחיש את האשמות נגד מרשו. בניסיון לשדר עסקים כרגיל אמר נהרי לכתבים, "החתונה תתקיים כרגיל, הכל בסדר". עוד הוא הוסיף לאחר שנפגש עם מרשו כי הוא משתף פעולה עם חוקריו וכי, "מדובר בבחור רציני, אפילו אפשר להגיד מלח הארץ".

"אני מאמינה לו"

במהלך הדיון ביקש נהרי מהמשטרה לבדוק האם קיים סיכוי שהוחדר סם כלשהו למשקה ששתה החשוד במסיבה בה היה טרם אירוע התקיפה. המשטרה נענתה לבקשה. בנוסף לבת זוגו, הגיעה לדיון גם אימו של החשוד שבטוחה לחלוטין בצדקתו.

"הוא נשמה, כל כך רגיש. חצי שנה הוא רק חילק מזון לנזקקים. אני לא יודעת מה להגיד, אני מאמינה לו", אמרה אימו. עוד הוסיפה כי בנה היה חניך למופת בקורס שעבר בצה"לו עבר בהצלחה מסלול של שלוש שנות אימונים.

הקצין, ששמו ותמונתו נאסרו לפרסום, נעצר אתמול בחשד שניסה לאנוס צעירה בת 20 על גדות הירקון סמוך לנמל תל אביב. למזלה של הצעירה, עוברי אורח שעברו במקום שמעו אותה צועקת לעזרה. כשניסו לעזור לה, ניסה הקצין לברוח בשחייה. שוטרים שהוזעקו למקום הצליחו לעצור אותו. מחקירת האירוע עולה כי הוא שב ממסיבת רווקים שנערכה לכבודו, לקראת חתונתו בשבוע הבא.