אלימות בסופ"ש: בן 15 מחדרה דקר בן 18 בגבו

גם בסוף השבוע הזה, התרחשו, למרבה הצער, שורה של אירועים אלימים ברחבי הארץ: בחדרה, במהלך מפגש חברתי דקר בן 15 את חברו שנפצע קל בגבו. בראשון לציון שדדו שני גברים צעיר באיומי סכין ולקחו ממנו 50 שקלים ובירושלים פרצה קטטה על רקע מקום ישיבה ברחוב

אלימות ברחבי הארץ. ארכיון (חדשות 2)

כמו בסופי השבוע האחרונים, גם הלילה, נאלצו כוחות משטרה ברחבי הארץ לטפל באירועים אלימים רבים שהתרחשו בערב שבת: דקירות, שוד וקטטה.

מפגש חברתי של צעירים בדירה בחדרה הסתיים בדקירה של צעיר בן 18 על ידי חברו בן ה-15. מחקירת משטרת חדרה עולה כי מספר צעירים נפגשו הלילה בדירה כאשר בשלב כלשהו, כך על פי החשד, דקר בן ה-15 את חברו בגבו.

הנדקר נפצע קל ונסע עצמאית לבית החולים "הלל יפה" בעיר, שם דיווחו על הפצוע למשטרה. החשוד בדקירה עוכב לחקירה במשטרה שפתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע.

דקירה בגלל מקום ישיבה על ספסל

באירוע אחר לפנות בוקר, התקבל דיווח במשטרה ממד"א על פצוע דקירה ברחוב ז'בוטינסקי בראשון לציון. מהמקום פונה צעיר, בן 22, המוכר למשטרה במצב בינוני לבית החולים אסף הרופא. הרקע ונסיבות האירוע עדיין נבדקים. באירוע נוסף בראשון לציון, סמוך סמוך לקניון הזהב, נשדד צעיר על ידי שני גברים באיומי סכין.

מחקירת המשטרה עולה כי החשודים לקחו ממנו 50 שקלים ונמלטו מהמקום. הצעיר מסר למשטרה את תיאורם וכעבור זמן קצר נעצרו השניים על ידי שוטרי תחנת ראשון לציון. השניים נחקרו, הודו במעשה ויובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.

שני חרדים נפצעו הלילה באורח קל בקטטה בשכונת רמות בירושלים. אחד מהם נדקר, וידו של השני נשברה. השניים פונו לקבלת טיפול בבית החולים שערי צדק בעיר. מחקירת המשטרה עולה כי הרקע לקטטה הוא ככל הנראה ויכוח בנוגע לישיבה על ספסל ברחוב. המשטרה פתחה בחקירה בניסיון לאתר את התוקפים.

ת"א: בן 17 נגח בפניה של שוטרת

הליל במועדון ברחוב שונצינו בתל אביב, הבחין שוטר בחופשה ממרחב איילון בקטין בן 17, שאמור היה לחזור לכלא לפני כחודש וחצי, לאחר שהפחתת השליש שניתנה לו - בוטלה. למקום הוזעקו שוטרים, אך הקטין הבחין בהם, עלה על קטנוע והחל להימלט מהמקום.

השוטרים תפסו את החשוד שתקף אותם ונגח בפניהם. שוטרי סיור ממרחב ירקון שהגיעו למקום הותקפו אף הם ושוטרת ננשכה על ידו. מהחקירה עולה כי הקטנוע באמצעותו ניסה להימלט, נגנב מחולון לפני מספר ימים. החשוד נעצר לחקירה.