חשד: בן 60 ביצע מעשים מגונים בשכנתו בת ה-13

המשטרה עצרה תושב כפר סבא בן 60 שביצע מעשים מגונים בנערה בת 13, שהייתה שכנתו. על פי החשד, נהג הגבר לתת לה סכומי כסף תמורת מעשיו. בביהמ"ש הוארך מעצרו ב-5 ימים

חשד למקרה פדופיליה נוסף. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד למקרה פדופיליה נוסף במרכז: גבר בן 60 מכפר סבא נעצר הבוקר בחשד כי ביצע מעשים מגונים בשכנתו, נערה בת 13 בלבד. על פי החשד נהג הגבר להעניק לצעירה הטבות כספיות שונות, וזה בתמורה לביצוע המעשים.

היום הובא החשוד לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא, שם הוארך מעצרו בחמישה ימים. במקביל, תמשיך המשטרה לחקור את נסיבות המקרה, ולבדוק האם ניתן להגיש נגד הגבר כתב אישום.

בגלל היעדר חוק: עונש קל לפדופילית שאנסה בן 12 

אתמול נגזרו שנתיים מאסר בפועל על חנה אולמר, שהורשעה בביצוע עבירות מין חמורות בילד בן 12. למרות שהעבירות שעשתה גובלות באינוס, לא ניתן להאשים נשים בעבירה הזאת, ולכן היא הורשעה רק במעשים מגונים. "אני מצטערת על המעשה", היא אמרה אתמול בבית המשפט. "זו הפעם הראשונה שלי בכלא וזה לא יחזור על עצמו".

לפני שנה וחצי ניגשה אולמר לילד בן ה-12 והציעה לו לנקות את דירתה בעבור 50 שקלים. לאחר שהוא סיים את מלאכת הניקיון, היא נשכבה על מיטתה והציעה לו לקיים עמה יחסי מין. בחקירתה היא סיפרה כי לא ידעה כיצד זה אירע. "לא יודעת איך זה התגלגל, הרבה זמן לא הייתי עם גבר", היא סיפרה בחקירתה. "לא חשבתי שזה אונס כי לא עשיתי את זה בכוח".