החשוד בגניבת רכב: אחיו של זוהר ארגוב

תושבת רחובות הופתעה הלילה לגלות כי רכבה, שהועמס בכל חפציה לקראת מעבר דירה, נגנב מתחת לאפה. המשטרה פתחה במרדף אחר הרכב הגנוב, ואיתרה את החשוד בגניבה כשהוא מסתתר על עץ בפרדס. רק אחרי שהשוטרים הורידו אותו מהעץ ועצרו אותו, גילו להפתעתם: מדובר באחיו של "המלך", לו עבר עשיר של עבירות רכוש

זוהר ארגוב ז"ל. יש דברים נסתרים (חדשות 2)

יש דברים נסתרים, לא נבין, לא נדע: תושבת רחובות איבדה את כל תכולת דירתה ברגע אחד של חוסר תשומת לב, כשמכוניתה ועליה כל חפציה נגנבו מתחת לאפה. המשטרה פתחה במרדף אחר הגנב, ולכדה אותו כשהוא מתחבא על עץ. רק אז התברר: החשוד הוא לא אחר מאשר אחיו של "המלך" זוהר ארגוב ז"ל.

בעלת מכונית מסחרית מסוג GMC מרחובות עסקה בהעברת דירתה אמש סמוך לחצות, כשלפתע שמעה רעש מחוץ לביתה. כשהציצה מהחלון, הבחינה האישה בגבר שהתגנב אל המכונית ונמלט איתה ועם כל תכולת הדירה שכבר הועמסה על הרכב.

האישה ההמומה הזעיקה את המשטרה שפתחה מיד במרדף בכוחות גדולים אחר הגנב. בשלב מסוים עצר הגנב את המכונית בשולי הכביש, ירד ממנה והחל להימלט בריצה לכיוון הפרדסים במושב ישרש.

החשוד טיפס על העץ והתכסה בעלים

בתום דקות ספורות של מרדף רגלי נחוש, הצליחו השוטרים לאתר את הגנב בשטח הפרדס כשהוא מסתתר על עץ. "רצתי אחריו לתוך שטח המטע והוא פשוט נעלם", סיפר רס"ל אשר עובדיה לחדשות 2 באינטרנט. "התחלנו לדפוק על העצים, בערך בעץ השלישי ראיתי אותו כשהארתי עם הפנס - הוא ישב על ענף של עץ זית כשהוא מכוסה עלים". השוטר לא חשב פעמיים, טיפס על גזע העץ, תפס את החשוד ברגליים והורידו בכוח למטה.

על הקרקע עצרו השוטרים את החשוד, וגילו להפתעתם כי מדובר באחיו של הזמר המנוח זוהר ארגוב. לטענת המשטרה, לחשוד עבר עשיר מתחום עבירות הרכוש. החשוד אינו משתף פעולה בחקירתו והוא יובא היום לבית משפט השלום ברחובות לדיון בהארכת מעצרו.