צפו בפשיטת המשטרה על סוחרי הסמים

בפשיטה של כוחות משטרה ומג"ב הלילה נעצרו 29 חשודים, תושבי יפו, בחשד כי סחרו והפיצו סמים מסוג קוקאין, אקסטזי וחשיש. סוכן סמוי שפעל בארבעת החודשים האחרונים הוא שהביא לחשיפת הפעילות. מפקד מחוז ת"א: "משימה משמעותית". צפו בתיעוד הפשיטה

הצלחה גדולה למשטרה: בפשיטה לילית נרחבת של כוחות היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב נעצרו 29 חשודים, תושבי יפו, בחשד לסחר והפצת סמים מסוג קוקאין, אקסטזי וחשיש. זאת בתום חקירה ממושכת בארבעת החודשים האחרונים.

במסגרת החקירה, הפעילה היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב סוכן סמוי ממרכז הארץ. הוא רכש את אמונם של החשודים במהלך החודשים, וקנה מהם סמים בעשרות הזדמנויות. "בסך הכל רכש הסוכן סמים מסוגים שונים ובכמויות שונות, לרבות אקסטזי וקוקאין, וכן מאות גרמים של חשיש", סיפרו הבוקר במשטרת תל אביב.

מפקד המחוז: "משימה משמעותית"

בפשיטה הלילה נטלו חלק יחידות נוספות וכן לוחמי מג"ב. לצד המעצרים, נתפסו סמים מסוגים שונים ורכוש, שעל פי החשד, שימש אף הוא לסחר בסמים. מפקד המחוז ניצב שחר איילון ומפקד ימ"ר תל אביב נצ"מ שלומי מיכאל, בירכו הלילה על הצלחת המבצע. "פעילות הכוחות המבצעיים מהווה נדבך משמעותית במשימה לצמצום עבירות הרכוש והסמים בתחום מחוז תל אביב", אמרו.

החשודים יובאו במהלך היום, בזה אחר זה, להארכת מעצר בבית המשפט השלום בתל אביב.