חשד: הכדורגלן לשעבר אלי אוזן נרצח במכוניתו

כוחות מד"א שהגיעו הלילה לרחוב לוי אשכול בבאר שבע קבעו את מותו של שחקן הפועל ב"ש לשעבר אלי אוזן. במשטרה חושדים כי אוזן לא נהרג בתאונה אלא נרצח. חקירת האירוע נפתחה וגופתו של אוזן הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר

תאונת דרכים הפכה לחקירת רצח: במשטרה בודקים את החשד כי תאונת הדרכים בה נהרג הלילה שחקן הפעול באר שבע לשעבר אלי אוזן, הייתה למעשה זירת רצח.

סמוך לחצות הגיע דיווח למשטרת באר שבע על מכונית שהתנגשה בעמוד תאורה ברחוב לוי אשכול בעיר. כוחות מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו של אוזן בן ה-46.

כבר מחקירה ראשונית בזירת התאונה של המשטרה עלה החשש כי לא מדובר בתאונת דרכים רגילה וכי קיים חשד לאירוע פלילי. אחת הסיבות שהעלו את החשד שמדובר ברצח הייתה כמות דם גדולה מהרגיל לתאונות מסוג זה שהתגלתה במכוניתו של אוזן.

בהערכת מצב שקיים במקום מפקד מחוז דרום ניצב יוחנן דנינו, יחד עם מפקד ימ"ר נגב, סגן-ניצב יוסי הכהן ומפקדי משטרה נוספים, הוחלט כי חקירת האירוע תוטל על ימ"ר נגב. בין השאר נבדקת האפשרות שאוזן נורה לפני שנגרמה ההתנגשות. גופתו של אוזן הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר.

אזון שהתגורר ברחוב בר ניסן בבאר שבע היה שחקן בקבוצת הכדורגל הפועל באר שבע בשנות ה-80'. הודעה נמסרה למשפחתו.

בסופ"ש: גרונו של נהג מונית שוסף

נהג מונית נמצא בסוף השבוע במעלות כשגרונו משוסף. ארכיון (חדשות 2)
נהג מונית, בשנות ה-40 לחייו, תושב אחד הכפרים בגליל המערבי, נמצא בסוף השבוע בעיר מעלות במכוניתו כשהוא ללא רוח חיים. עוברי אורח שחלפו במקום הבחינו כי האיש מוטל במושב הנהג והזעיקו את המשטרה ואת מד"א.

שני צוותים של מד"א הגיעו תוך זמן קצר למקום. אנשי הצוות החלו בניסיונות החייאה באיש, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

גורמים בזירה דיווחו כי הנהג נרצח ככל הנראה באמצעות סכין וגרונו שוסף. נראה כי מותו של האיש נגרם כתוצאה מאיבוד כמות גדולה של דם, שלא הותיר לו כל סיכוי לשרוד. עדיין לא ברור האם הרקע לרצח הינו לאומני או שמא מדובר באירוע שוד על רקע פלילי.