בן 15 מבת ים כמעט הוריד מסוק עם סמן לייזר

טייס המסוק המשטרתי שהיה עסוק הערב בפעילות מבצעית באזור תל אביב הופתע לגלות כי מישהו מנסה לסנוור אותו בסמן לייזר אדום. כוחות משטרה הוכוונו לאזור המשוער על פי הכוונת הטייס, וגילו לתדהמתם נער בן 15 משתעשע עם סמן הלייזר באמצע מגרש משחקים. הנער נעצר והועבר לחקירה, שם טען: "לא ידעתי שזה מסוכן"

זהירות: לייזר בשמי בת ים. צילום ארכיון (חדשות 2)

מכירים את סמן הלייזר האדום שמשמש בדרך כלל להרצאות? נער בן 15 מבת ים השתעשע היום עם הסמן הזה - וכמעט הפיל מסוק משטרתי.

האירוע התרחש הערב, בשעה שמסוק משטרתי טס באזור תל אביב במסגרת פעילות מבצעית. כשהגיע טייס המסוק לשמי בת ים, חש לפתע הטייס כי סמן לייזר "מתביית" על המסוק. הטייס סונוור במשך דקות ארוכות, מה שהפריע מטבע הדברים למהלך התקין של הטיסה.

טייס המסוק הכווין את שוטרי מרחב איילון לעבר המקום המשוער ממנו הגיע סימון הלייזר. כוחות המשטרה שהגיעו למקום הופתעו לגלות נער בן 15 בגן שעשועים בלב בת ים, כשהוא עומד על אחד המתקנים ומכוון את הלייזר לעבר המסוק.

השוטרים הפסיקו כמובן את מעשיו של הנער, והעבירו אותו לחקירה כדי לדלות פרטים נוספים על האירוע. בחקירתו טען הנער כי "לא ידע שהמעשה הזה מסוכן", ומהמשטרה נמסר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "ככל הנראה מדובר במעשה שובבות, הנער יטופל על ידי גורמי האכיפה". מה שבטוח הוא שמעשה ה"שובבות" הזה עלול היה להסתיים בצורה הרבה יותר טרגית.