הסיבה לכאבי הבטן: 5 קונדומים עם קוקאין

תושב חיפה הגיע היום לבית החולים איכילוב בת"א עם כאבי בטן עזים במיוחד. הרופאים גילו גוף זר בבטנו ומיהרו להכניס אותו לחדר ניתוח, שם התגלתה לתדהמתם הסיבה לכאבי הבטן - 5 קונדומים מלאים בסם מסוג קוקאין במשקל נקי של 306 גרם. האיש נחקר בבית החולים, הודה שהבריח את הסמים מאמסטרדם - ונעצר

השלל: קוקאין במשקל 306 גרם. צילום ארכיון (חדשות 2)

תושב חיפה שהגיע היום לבית החולים "איכילוב" בת"א עקב חסימת מעיים, הדהים את הרופאים שגילו כי הסיבה לכאבי הבטן העזים שתקפו אותו - יוצאת דופן במיוחד.

האיש, תושב חיפה בן 56, הגיע היום לבית החולים והתלונן על כאבי בטן עזים. בבדיקה שערכו לו הרופאים התגלה גוף זר בחלל הבטן, והאיש הוכנס לניתוח דחוף.

כשפתחו הרופאים את בטנו של הפציינט, נדהמו לגלות בתוכה 5 קונדומים מלאים בסם מסוג קוקאין במשקל נקי של 306 גרם - המכונים בעגה העבריינית "זרגים". המנתחים הוציאו את ה"שלל", סגרו את בטנו של האיש, ומיהרו כמובן להזמין את המשטרה.

חוקרי המשטרה ערכו לאיש חקירה ראשונית במיטתו בבית החולים, שם הוא מתאושש מהניתוח. בחקירתו סיפר הפציינט כי הבריח את הסמים מאמסטרדם, וכי נחת בארץ לפני מספר ימים. לטענת האיש, הוא לא הצליח להוציא את הסמים מהגוף באופן "טבעי", ולכן פנה לבית החולים.

נכון לשעה זו, ה"מבריח" עדיין מאושפז להתאוששות בבית החולים, ומחר הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט, במידה ומצבו הרפואי יאפשר זאת.