8 חודשים אחרי: פוענח רצח במכון ליווי בת"א

עבריין המוכר למשטרה הודה כי הכה למוות את אנט פרץ בת ה-67 במכון ליווי בדרום ת"א במהלך שוד שהסתבך. הוא נעצר לאחר שדגימת DNA שלו נמצאה בציפורני הקורבן

שמונה חודשים לאחר שנמצאה גופתה של אנט פרץ בת ה-67 במכון ליווי בדרום תל אביב, הצליחה המשטרה לפענח את הרצח בזכות DNA שהשאיר החשוד על גופת הקורבן.

הבוקר הותר לפרסום כי בתום חקירה מאומצת עצרו שוטרי מרחב יפתח את עזיז דוידוב, מחוסר בית בן 45, בחשד שהכה למוות את פרץ במהלך ניסיון שוד בחודש מרס האחרון.

במסגרת בדיקה שגרתית שערכו השוטרים ברחוב יבנה בעיר הם עצרו את דוידוב, בעל עבר פלילי עשיר, לאחר שבציפורניה של פרץ נמצא DNA שקשר אותו למעשה.

בחקירתו הודה דוידוב בחשדות נגדו וסיפר כי הגיע לדירה במטרה לשכור את החדרים במקום. לדבריו, לאחר מספר שעות הוא חזר לבית במטרה לשדוד את פרץ שהביעה התנגדות. בין השניים התפתח מאבק אלים, במהלכו חבט דוידוב באישה עד שנפחה את נשמתה. לאחר מכן גנב ממנה 1,000 שקלים ונמלט מהמקום.

פרץ, תושבת קריית גת, העתיקה את מקום מגוריה למרכז הארץ בשל מצוקה כלכלית. השוטרים מעריכים כי היא עבדה כפרוצה במכון ליווי. עם זאת, ילדיה של המנוחה מכחישים באופן גורף את הטענות ואומרים כי זו טיפלה בקשישים.