חשד: צעיר שחברתו עזבה אותו החליט לנקום - ושרף לאביה את הרכב

אהבה נכזבת גרמה לצעיר מבת ים ללכת צעד אחד רחוק מדי: הצעיר החליט, על פי החשד, לנקום באביה של חברתו לשעבר שלטענתו הפריד ביניהם. הנקמה: הצעיר הצית לו את הרכב הפרטי, כך חושדים במשטרה. הצעיר נעצר לאחר שתועד רוכש דלק במצלמות אבטחה. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום

נקם - והצית את הרכב באש. ארכיון (חדשות 2)

כולם מחפשים אהבה, אבל מה קורה כשמדובר באהבה נכזבת? צעיר שבור לב מבת-ים החליט לנקום במי שהפריד לטענתו, בינו ובין אהובתו - אביה של הנערה. אז מה הוא עשה? על פי החשד, הוא שרף לו את הרכב.

לפני חמישה ימים קיבלה משטרת מרחב איילון דיווח על כך שרכב עולה באש ברחוב רבינוביץ' בבת ים. כוחות המשטרה וכיבוי האש שהגיעו למקום פתחו בחקירה, במהלכה התברר כי ככל הנראה מדובר בהצתה. השוטרים החלו לחקור בתחנות דלק בסביבה, וצפו בסרטוני מצלמות האבטחה המותקנות בדרך כלל במתחמי תחנות הדלק.

הקסדה שהפלילה את הצעיר השבור

באחת מתחנות הדלק זיהו השוטרים צעיר חבוש קסדה המגיע לתחנה וממלא מיכל בדלק. במקביל, מסר בעל הרכב עדות במהלכה סיפר לשוטרים כי בתו מסוכסכת עם בן זוגה לשעבר, זאת בעקבות לחץ שהפעיל עליה האב להיפרד ממנו.

חוקרי המשטרה הגיעו לביתו של החבר שבור הלב, צעיר בן 32, ומצאו בדירה קסדה הזהה לקסדה שתועדה בסרטון הווידאו של מצלמת האבטחה. בחקירתו קשר עצמו החשוד למיוחס לו, וגולל בפני החוקים את השתלשלות העניינים ואת הסיבה למעשיו. הבוקר הוגשה הצהרת תובע, ובשבוע הבא צפוי להיות מוגש נגד הצעיר המאוהב כתב אישום.