העונש לנער שהעז לצאת עם החברה לשעבר: הצלפות וסקילה באבנים

נער מטבריה עבר התעללות חמורה במיוחד ע"י חבריו לבית הספר - רק משום שהעז להיפגש עם נערה. החבר הקודם שלה וחבריו תפסו אותו בדרך לביה"ס, לקחו אותו לחורשה, קשרו אותו לכסא והיכו אותו בקרשים, צינורות גומי ואבנים. הנער סיפר להוריו ש"נפל במדרגות", אבל רופא חשף את ההתעללות. 3 הנערים המכים נעצרו

הכל בגלל שיצא עם נערה (משפחתו של הנער)

נער בן 15 מטבריה עבר אתמול התעללות קשה וארוכה, רק משום שהעז להיפגש עם נערה בניגוד לבקשתו של החבר הקודם שלה. הנער שלומד בבית הספר בעיר הכיר לאחרונה את הנערה בת גילו. במשך הזמן הרומנטיקה בין השניים פרחה והם הפכו לזוג.

תלמידים אחרים שהבחינו בקשר, מיהרו לספר לחבר הקודם של אותה נערה, הגדול ממנה בשנתיים, על הקשר החדש של חברתו לשעבר. כדי להפריד בין השניים החל החבר לשעבר לאיים על בן ה-15. תחילה הם פנו אליו באמצעות ה-I.C.Q. וגם באמצעות טלפונים והודעות SMS שבכולם מסר ברור: "כדאי מאוד שתפסיק להיפגש עם הנערה - אחרת זה ייגמר רע".

תקפו בעזרת קרשים, צינורות גומי ואבנים

הנער התעלם מהאזהרות, אבל אתמול בבוקר התבררה לו גודל הטעות: הנערים תפסו אותו בדרך לביה"ס ולקחו אותו לחורשה סמוכה, שם קשרו אותו לכיסא והחלו להכות אותו בקרשים. בהמשך הצליפו הנערים בגבו באמצעות צינור גומי והשליכו לעברו אבנים.

לפני שהלכו, הקפידו התוקפים להזהיר אותו שלא יעז להתלונן במשטרה. "הילד המום, רואים שעברה עליו טראומה רצינית", סיפר אביו של הנער בשיחה עם חדשות 2. "הוא רוצה כל הזמן להישאר בבית ומפחד לחזור לבית הספר".

אחרי התקיפה, הילד חזר לביתו וסיפר לאמו שנפל במדרגות. רופא שטיפל בו מאוחר יותר, לא קיבל את ההסבר ורק אז חשף הנער בפני ההורים את ההתעללות שעבר והגיש תלונה במשטרה.

שלושת הנערים התוקפים נעצרו והבוקר הוארך מעצרם של שניים מהם בשלושה ימים בבית משפט השלום בטבריה. מעצרו של נער נוסף הוארך ביממה. בשעות הערב עיכבה משטרת טבריה נער נוסף החשוד שהיה מעורב במעשה, ומחר הוא יובא לדיון בהמשך מעצרו.

עוד בנושא:

משחק אגו: חנקו ילד עד שהתמוטט והעלו הסרטונים ליוטיוב

תופעה: תלמידים מכים ומפיצים ברשת

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק