חשד: אב אנס את בתו בת ה-15

המשטרה עצרה גבר בן 40 מחולון בחשד שהתעלל מינית ואנס את בתו בת ה-15 במשך חודשים ארוכים. החשוד מכחיש את המיוחס לו. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו

חשד: גילוי עריות במשפחה (חדשות 2)

אונס במשפחה: אב בן 40 שביצע בחודשים האחרונים מעשים מגונים בבתו ואף אנס אותה בביתם שבחולון נעצר אתמול על ידי משטרת מרחב איילון. זאת, לאחר שהוגשה תלונה על ידי הקטינה בת ה-15 באמצעות אמה.

על פי החשד, במספר הזדמנויות בודדות הכריח אותה האב לחבקו, לנשקו בצורה שאינה אופיינית ליחסי אב ובת ובשלב מאוחר יותר לקח את ההתעללות צעד אחד קדימה והכריח אותה לגעת באיבר מינו, ובסופו של דבר החדיר את אצבעותיו לאיבר מינה – דבר הנחשב כאונס מבחינת דיני עונשין.

המשפחה אינה מוכרת לגורמי הרווחה וגורם במשטרה אמר כי "מדובר במשפחה נורמטיבית". האב אינו מוכר למשטרה, לא בעבירות מין ולא בעבירות אחרות. הצעירה תועבר לטיפול גורמי רווחה ועובדים סוציאליים. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו של האב במטרה להגיש כתב אישום בזמן הקרוב. בחקירתו הכחיש החשוד את העבירות המיוחסות לו.

שלשום: בן 43 התעלל מינית בבתו הקטינה

לפני יומיים נעצר תושב אחד הכפרים בוואדי ערה, אב בן 43, בחשד כי ביצע מעשים מגונים והתעלל מינית בבתו הקטינה במשך שנים.

"צעירה בת 16 הגישה תלונה במשטרת עירון, בטענה כי אביה התעלל בה במשך שנים", אמר גורם במשטרת העמקים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "האב החשוד נעצר, נחקר ונכלא".