כנופיית השודדים - בני 13 ו-14

משטרת רחובות הוכתה בתדהמה: "כנופיית הפורצים" שפעלה בחודש יולי באזור רחובות התבררה כשני קטינים, בני 13 ו-14, שרק רצו למצוא לעצמם תעסוקה במהלך החופש הגדול, ועל הדרך להינות גם משתייה קלה וממתקים. סנ"צ עופר דגן, מפקד משטרת רחובות, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הם לא היו מתוחכמים יתר על המידה"

הקטינים פרצו מתוך שיעמום, אילוסטרציה (רויטרס)

חוליית פורצים שהטילה אימה על אזור רחובות מחודש יולי האחרון - נעצרה אתמול. להפתעת שוטרי תחנת רחובות, הכנופיה לא הורכבה מפורצים מתוחכמים, אלא משני קטינים בני 13 ו-14 בלבד. הצמד המשועמם רק רצה להפיג את חוסר המעש בחופש הגדול, ועל הדרך גם לגנוב שתייה קלה וממתקים.

סגן ניצב עופר דגן, מפקד תחנת רחובות סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "השניים פרצו למספר בתי עסק בעיר ולמספר דוכנים של מפעל הפיס כמו גם לבתים פרטיים. בנוסף הם גנבו כסף קטן ממאפרות של מכוניות". סנ"צ דגן הוסיף, כי "שיטת הפריצה לא הייתה מתוחכמת והושתתה בעיקר על זיהוי חלונות פתוחים ושימוש במימדי גופם הצנומים בכך שהצליחו להשתחל ולהכניס את ידיהם דרך חריצים פתוחים".

השניים אינם מוכרים למשטרה או לגורמי הרווחה בעיר. בתחילת החקירה סירבו השניים לשתף פעולה עם השוטרים, אך בסופו של דבר נשברו והודו כי ביצעו את המעשים מתוך שיעמום.