ייבוא אישי מאמסטרדם: ממתקי סמים

שוטרי מרחב ירקון פשטו הלילה על פיצוצייה בת"א שמכרה שוקולדים, סוכריות ומסטיקים - העשויים ממריחואנה. המוכר בפיצוצייה נעצר ובחיפוש בביתו נמצא מלאי גדול של הממתקים המסוכנים, אותם ייבא לארץ בייבוא אישי מהולנד

הממתקים נראו תמימים לחלוטין. אילוסטרציה (חדשות 2)

חנות קטנה ומטריפה: שוטרי מרחב ירקון שפשטו הלילה על פיצוצייה בתל אביב מצאו של ממתקים מפנקים במיוחד. מלבד השוקולד, המסטיקים והסוכריות שתמצאו בכל חנות, בפיצוצייה הזאת היו גם ממתקים שהכילו כמות נאה של סם מסוג חשיש.

השוטרים הגיעו בלילה לפיצוצייה ברחוב בן-יהודה בעיר בעקבות מידע מודיעיני מוקדם, ומצאו שם את הממתקים הבלתי חוקיים. משם, המשיכו השוטרים לביתו של המוכר בפיצוצייה, המתגורר בפתח תקווה, שם מצאו עוד מן השלל המתוק והמסוכן.

השוטרים מצאו בבית ארגז שהכיל עשרות קילוגרמים של ממתקים שונים משוקולד, יחד עם מסטיקים וסוכריות שיובאו מאמסטרדם שבהולנד. למראית עין השוקולדים והסוכריות נראו תמימים לגמרי, אך הסמל של צמח המריחואנה - הקנביס - שהוטבע עליהם יותר מרמז על הסם שהוכנס לתוכם.

בהמשך הסריקות בדירת החשוד, גילו השוטרים בנוסף לממתקים, גם כמות לא מבוטלת של זרעי מריחואנה וסם מסוג חשיש. הצעיר בשנות ה-20 לחייו שעבד כמוכר בפיצוצייה נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק