השוטרים באו להרצות בביה"ס נגד אלימות - ונרגמו באבנים

שני שוטרים הגיעו להרצות נגד אלימות בביה"ס "עמל" בטירה, אך בשעה שהם שוחחו עם התלמידים, שניים מהם רגמו באבנים את ניידת המשטרה בחניה. ניידת אחרת שעברה במקום הבחינה בתלמידים - ועצרה שניים מהם. ביממה הקרובה הם יובאו להארכת מעצר

הניידת הותקפה. ארכיון (חדשות 2)

שוטרים? לא בבית ספרנו: המשטרה עצרה היום שני קטינים, החשודים בהשלכת אבנים על ניידת משטרה שחנתה בסמוך לבית הספר "עמל" בטירה. השניים, שעל פי החשד גם רגמו באבנים את השוטרים שישבו בה - יובאו במהלך היממה הקרובה להארכת מעצר.

האירוע התרחש בשעות הצהריים, שעה שהגיעה הניידת, ובה שני שוטרים, לבית הספר. השניים הגיעו להרצות לתלמידי בית הספר נגד תופעת האלימות שהולכת וגוברת. בעודם מסבירים לתלמידים על התופעה ומגנים אותה - שני תלמידים בבית הספר בגילאי 16 ו-17 רגמו באבנים, על פי החשד, את הניידת שחנתה בחנייה. ניידת נוספת שעברה במקום הבחינה במעשה - ועצרה מייד את השניים.

יידו אבנים גם נגד השוטרים

ואולם, השניים לא חדלו מהשלכת האבנים, ובמהלך ניסיון המעצר המשיכו ליידות אבנים גם לעבר השוטרים שהגיעו לעצור אותם. בסופו של דבר השתלטו השוטרים על התלמידים הסוררים, הם נעצרו ונלקחו לחקירה.

בית הספר "עמל" מוכר כמוסד חינוכי בעל היסטוריה של אלימות, ובעבר ידע בית הספר מקרי דקירה בין תלמידים וידויי אבנים. אולי המקרה החמור מהיום, יהווה את השיעור הטוב ביותר לתלמידי בית הספר נגד אלימות.