עין העמק: אישה שישבה בסלון - נפגעה קל מירי ציידים

אישה בת 30 נפגעה מפניה מקליע של רובה ציד בעת שישבה בסלון ביתה. בני משפחתה של האישה שנפגעה קל הזעיקו למקום את המשטרה. כוח משטרה עיכב לחקירה 6 ציידים ביערות הסמוכים ותפסו את רובי הציד

זה עלול היה להסתיים באסון: תושבת מושב עין העמק הסמוך ליקנעם, נפצעה בצהריים קל בפניה, מקליע של רובה ציד. מחקירה ראשונית של משטרת מרחב העמקים עולה כי האישה, ישבה בסלון ביתה, כשלפתע, חדר הקליע מהחלון ופגע ברקתה.

בני משפחתה המבוהלים של האישה, אורית לוי בת ה-30, הזעיקו למקום את מד"א ואת המשטרה. האישה פונתה במצב קל לבית החולים רמב"ם בחיפה. "אם הקליע היה זז מעט הצידה, האישה היתה מתה במקום", אמר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "מזל שזה נגמר ככה".

כוח סיור של המשטרה שהגיע למקום החל בחיפוש אחר מקור הירי ביערות הסמוכים. לאחר זמן קצר איתרו השוטרים שישה ציידים, תושבי נצרת בגילאי: 35, 42, 55 ו-60 שעסקו בציד ביערות הסמוכים.

החשודים עוכבו לחקירה, נשקיהם נתפסו, והם נלקחו לתחנת המשטרה. החקירה תתקיים בשיתוף פעולה של רשות הטבע והגנים. מבית החולים רמב"ם נמסר כי האישה, עובדת בית החולים, הועברה לטיפול בחדר הלם. היא בהכרה, ולא נשקפת סכנה לחייה. הפצועה תאושפז בבית החולים למשך הלילה, להשגחה.