חשד: הולכת רגל קיבלה דוח - ובעטה לשוטר במפשעה

תושבת בת ים בת 38 חצתה היום את הכביש ברמזור אדום. אלא שהיא ממש לא אהבה את העובדה ששוטרי התנועה תפסו אותה "על חם". היא התבקשה להזדהות, אבל במקום לעצור היא ניסתה להימלט ואף בעטה במפשעתו של השוטר שניסה לרשום לה דוח. זעמה של האישה נמשך גם לאחר מעצרה, וכשהגיעה לתחנת המשטרה כינתה את השוטרים "נאצים"

הכול החל לאחר שנתפסה חוצה באור אדום (חדשות 2)

חיה ובועטת: בסביבות השעה 11:00 בבוקר, במהלך פעילות אכיפה בבת ים, חצתה אישה בת 38 את הכביש ברמזור אדום. רחוב רוטשילד בבת ים הוא רחוב סואן ועמוס ברכבים ובהולכי רגל, ולכן שוטרי התנועה נמצאים שם בפעילות שם מדי יום בדגש על מתן דוחות להולכי הרגל שמרבים לחצות את הכביש באור אדום.

האישה, תושבת העיר שחצתה את הכביש באור אדום, התבקשה על ידי השוטרים לעצור ולהזדהות. לטענת שוטרי התנועה שהיו במקום, האישה לא הסכימה לעצור וניסתה להימלט. בשלב זה החזיק אותה אחד השוטרים בידה על מנת למנוע ממנה לברוח, ובתגובה היא החלה לקלל את השוטר ובעטה בו היישר במפשעתו.

השוטר הנבוך והמוכה החליט לעצור את האישה בגין תקיפת שוטר והביא אותה לתחנה. למרות המכה הכואבת, הוא הצליח להתאושש ולא נזקק לטיפול רפואי. ה"גברת המכה", לעומת זאת, כינתה את השוטרים בתחנה "נאצים ואידיוטים".

"מדובר בשלוש עבירות שונות שביצעה אישה נורמטיבית ללא עבר פלילי שעובדת במשרד עורכי דין", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד דניאל ברדיין ממרחב איילון. "היא הכשילה שוטר כשניסתה להימלט, עקפה שוטר כאשר בעטה והעליבה עובד ציבור כאשר קיללה את השוטרים. בשעות הצהריים תגיע האישה לבית משפט השלום בתל אביב לצורך הארכת מעצרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק